Kaznějov - trénink v pátek

6. října 2018 v 22:18 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
V pátek jsme si udělali brigádu a trénink v Kaznějově. Připravovali jsme střechu naší nové klubovny k položení lepenky (sobota), aby nám do ní nezatékalo.

Po práci jsme si pěkně pocvičili. Mám z Dinulky velkou radost, protože se v těžkém terénu pohybuje velmi dobře. Musí se toho samozřejmě ještě hodně naučit, ale dobrý pohyb je prostě základ.


V prvním kole měla hledání. Hledání, kdy se k figurantovi musela dostat přes velko hromadu pohyblivých cihel. Bez problémů. Začala sama štěkat a štěkala hezky a vytrvale. Odměna pamlsky a hračkou. Následně měla odbíhačku do těžké sutiny s panely a dráty. K figurantovi nebylo možné se dostat na kontakt, což Dinulka celkem dlouho řešila (obcházela ho a hledala cestu). Snažila se prolézat maličkými škvírami mezi panely a docela dlouho ji nenapadlo, že má začít štěkat. Figurant ji správně povzbudil, když začala ze zoufalství kňučet a už štěkala na plno. Ještě jsme to na stejném místě zopakovali. Už se netrápila a štěkala na panelu kousek od figuranta. Věřím, že se jí to uloží a příště si takové situaci poradí lépe.

V druhém kole hledala v prostoru, ve kterém před 14 měsíci hledala Aywy. Byl Aywinčin poslední trénink práce na sutině. Tehdy jsem to nevěděla a radovala jsem se, že se dala po operacích do kupy a po sutině se pohybuje s lehkostí. Jak jsem se mýlila... Není snadné se vracet na stejná místa. Přemýšlím, zda se netrápila, zda ji při té práci něco nebolelo...

Dinulka jakoby cítila stopy své babičky a prolezla přesně ta míst, kde ona naposledy byla, před tím, než si vyštěkala svého figuranta o kterém myslím věděla dříve. To šmejdění samozřejmě nemělo být..
Následně měla schovaného figuranta na "střeše". Viděla ho docházet, ale protože se už smrákalo, musela si ho vyčuchat. Celé to vypadalo skutečně moc hezky. Takže v nejlepším přestat.

Jako figurant jsem se v sutinách docela dost potrápila. Noha mne pořád bolí a pohybovat se v těžkém terénu mi dalo docela dost zabrat. Ještě teď cítím následky.

Jsem vděčná za svobodné povolání, které mi umožňuje na takové prima akce jezdit. Samozřejmě jsem si vše odpracovala v sobotu a v neděli.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama