Výběrový závod

13. srpna 2018 v 17:50 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
O víkendu jsme se s Orfi zúčastnily výběrového závodu záchranných psů SH ČMS v Hejnicích. Kvůli mé plantární faciitis spíše jako diváci, než horlivé účastnice. Z ploch jsme se musely odhlásit úplně. Sutin jsme se sice zúčastnily, ale moje "bez nálada" kvůli bolesti v noze se projevila a Orfinčinu ne špatnou práci jsme nevytěžila tak, jak jsem mohla. Skončily jsme na předposledním místě. V podstatě nám chyběl jeden figurant z dvojitého úkrytu. Výšku jsem odhadla z reakcí, ale Orfi ji neznačila štěkáním a pak jsem to asi nějak blbě nahlásila.Z Orfinčiny práce jsem neměla z práce úplně špatný pocit. Moc se těšila a pracovala po celou dobu. Úplně vynechala dvě štangle vysočiny, o kterých jsem se dozvěděla teprve po akci. Vůbec o ně nebrnkla a nezajímala se. To se jí musí připočíst k dobru. Ostatní týmy byly hodně dobré.
V rámci závodu jsme museli psy odvolávat od figurantů, takže budeme muset zase trochu trénovat, abychom to opravily, než se někam přihlásíme.
Jinak to bylo moc pěkně přípravené a užili jsme si s ostatními hasičskými psovody den opravdu hezky. Plochy jsem sledovala jen z dálky a trochu záviděla zdravé nohy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama