Dinadin oslavila první narozeniny

10. března 2018 v 19:40 | kajan |  Dinadin
7. března oslavila Dinadin a její sourozenci první narozeniny. Se všemi jsme v kontaktu a vím, že dělají svým páníčkům velkou radost. Dinadin mně velkou radost dělá.


Dnes jsem měla jeden z řady seminářů "Univerzity pro rodiče". A Dinadin jela se mnou. Vlak i náhubek už zvládá suverénně. V pohodě byla taky ve městě (okolí Václaváku). V učebně byla tak napůl hodná, tak napůl se nudila a snažila se vymyslet nějakou zábavu. Jedna z posluchaček potřebovala útěchu (její pejsek nedávno zemřel), tak ji většinu doby měla u sebe a hladila si jí. Po práci jsme spolu vyběhly na Petřín. No ano, potřebuji totiž rychle chodit do kopce. V Polabí je samá rovinka a já zjistila, že se zadýchávám. V petřinském parku bylo skutečně velké množství lidi, psů, cyklisti, koně, ragbisti, řemeslníci s bagrem atd. První sobota s hezkým teplým předjarním počasím. Vzruchů fůra. Dinadin byla úplně ale úplně v pohodě. Chodila hezky na volno i na vodítku, cizích si nevšímala bez dovolení. Když lidi chtěli, nechala se pohladit. S několika psy si pohrála. Asi dvakrát na psy taky začala štěkat, ale jen do povelnu "ne". Bylo to tak příjemné jít se psem, který nemá s ničím problémy, nedělá blbosti z divokosti a reaguje na sebemenší pokyn změnou směru či úpravou vzdálenosti a - když je na vodítku - netahá. Viděla jsem obdivné pohledy okolojdoucích, no připadala jsem si jako zvířecí mág :-) . Někteří lidé si se mnou chvíli povídali. Diandin je přitahuje jako magnet. Také cestou zpátky ve vlaku si ke mně a Dinadin přisedla paní a seznamovala se. Byla velice milá. Dozvěděla jsem se, že nedávno oslavila 90 let. Je úžasná, chytrá a měla spoustu zkušeností. Dinu samozřejmě skoro celou cestu hladila.
Domů jsem se vrátila v eufoii. Samozřejmě, že všichni mí a naši ostatní pejsci jsou miláčkové, mám je ráda, jsou prima. Zažívám s nimi skutečně hezké chvíle. Ale s Aywy bylo ještě k tomu všemu něco navrch. Takové něžné souznění, těžko to popsat. Prostě něco krásnějšího a úžasnějšího... tak moc mi chybí... ale dnes jsem měla pocit, že se "něco" ke mně vrátilo

 


Komentáře

1 Ley* Ley* | Web | 10. března 2018 v 20:02 | Reagovat

Tak opožděně přeji všechno nejlepší čtyřnohému mazlíčkovi! :) A hezky ste si den užili :)

Budu ráda když se podíváš i ke mě na blog a zanecháš komentář :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama