Tonoucí se stébla chytá

8. října 2017 v 21:30 | kajan |  Aywy z Ohromujícího světa
Dnes jsme zahájili léčbu injekcemi Theranekronu. Snad to pomůže. Škoda, že jsme ji neaplikovali před rokem, naděje na uzdravení by byla větší.

......

Theranekron je přípravek z jedu tarantulí, který se v zahraničí používá na nádory (zhoubné i nezhoubné) na mléčné žláze fen. Působí tak, že okolní vazivo nádory zapouzdří. U nás není příliš známý, proto jsem se o něm dozvěděla také pozdě. Injekce mi poslal MVDr. Erik Doležel z Velkého Meziříčí. Dávku mi u něj vyzvedla jedna přítelkyně a dopravila druhá. Díky holky!

Vědecký článek nevyvrátil účinnost této látky. Maďarští vědci zkoumali 30 fen. 10 fen se zhoubným nádorem na mléčné žláze jako kontrolní skupina - feny byly jen odoperované, nebyly léčené. 10 fen s maligními nádory a 10 fen s benigními nádory na mléčné žláze. Těmto 20 fenám se podaly 3 injekce po 5 dnech před operací. Benigní nádory ustupovaly. Maligní nádory zůstaly stejně velké, ale ztvrdly (zapouzdřily se). Pak proběhla operace. Po cca 3 měsících po operaci dostaly feny opět dávku 3 injekcí. V dalším roce se žádné z fen, která dostala injekční léčbu Theranekronem nádory nevrátily. Několika fenám z kontrolní skupiny se vrátily.

13.10.2017
Aywy po první injekci okamžitě začala s větší chutí žrát a taky začala silně kulhat na levou přední. Jeden nádor má v podpaží, zdá se, že začal trvdnout a překáží jí v pohybu. Dnes dostala druhou injekci. Stále s chutí žere a stále kulhá. Dnes se mi věnoval MVDr. Doležel, se kterým jsem na dálku telefonicky Aywynčin stav konzultovala. Je to milý a vzdělaný člověk.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama