Těšíme se na vrh F border kolií

14. října 2017 v 20:11 | kajan |  CHS Storytelling - naše odchovy

CHS Storytelling očekává kolem 16. prosince 2017 narození štěňátek border kolií , vrh F. Jedná se o druhý vrh Baffinky. Kryjeme stejným otcem Budíkem, protože štěňátka z jejich prvního vrhu (od písmena C) se skutečně povedla. Všechna štěňátka budou po rodičích DNA CEA N/N, MDR1 N/N, TNS N/N, (N)CL N/N (nebude třeba je dále vyšetřovat na tato onemocnění), všechna budou dlouhosrstá, očekáváme barvy: černobílá (47 %) a hnědobílá (47 %), možná i modrobílá (3%) nebo lila bílá (3%). Očekáváme lehce ovladatelné psy s velkým drivem a vyhraněným režimem práce-odpočinek, což z nich udělá příjemné společníky pro aktivní lidičky.
Již teď si je můžete předběžně zamluvit.
Jedná se o opakované spojení. Pět štěňátek z předchozího vrhu (vrh C Storytelling) má suprové povahové vlastnosti i zdravotní výsledky.
Podrobnější informace pro vážné zájemce:
Matka Blessed Baffi Storytelling (nar. 14.6.2012, Koral Rubínové srdce x Klubový šampion výkonu, CACT Aywy z Ohromujícího světa) je ve 5 letech zcela zdravá fena. Toto je její druhý vrh. Její vyšetření: DNA CEA N/N, CL N/N, MDR1 N/N, DNA TNS N/N (Genomia). Vyšetření štítné žlázy: normální hladina celkového tyroxinu. Kompletní vyšetření očí - vše v pořádku. Vyšetření kloubů (MVDr. Ekr) DKK A, DKL 0/0, OCD free. Úhlení na obou kyčlích 108 stupňů. Baffi je hnědobílá fena s pálením. Naše dcera (17 let) s ní složila zkoušky ZZO a ZZZ a cvičí s ní dál. Baffi má drive po matce, mojí borderce Aywy z Ohromujícího světa, která složila nejvyšší záchranářské zkoušky ZTV3, ZZP3 a atesty sutiny a plochy MV ČR a za tyto a další úspěchy dostala titul Šampion výkonu BCCCZ a titul Čekatel šampionátu práce (CACT) za vynikající výsledky ve vyhledávání v plochách. V předcích Baffi jsou další skvělí psi, např. Cid Akumulator, také držitel titulu Šampion výkonu BCCCZ.
Baffi v roce 2017 získala 2. místo na záchranářském závodě memoriálu Z.Katolického a ocenění za nejlepší sutinu (v kategorii A).
Otec Buddy od Dupíků (nar. 19.2.2010, Cassidy z Bengasu x Ally Dajavera) je v 7 letech zcela zdravý pes. DNA CEA N/N, MDR1 N/N. DNA TNS N/N. Kompletní vyšetření očí - vše v pořádku. Vyšetření kloubů (MVDr. Ekr) HD A, DKL 0/0, OCD free. Úhlení na kyčlích 107 a 105 stupňů. Buddy je černobílý pes. Složil zkoušky A 1- 2, šampion AGILITY, ZZO, ZZO1, ZOP, ZPU1, LA1, J1L, LA2, LA3, OB-Z, OB1, BH, FPR1, ZZZ, ZZP1 a zkoušku canisterapeutického psa.

Je také výstavně úspěšný, získal tituly: Int. Champion C.I.E. Český šampion Klubový šampion BCCCZ VN1, V (MVP), V4 (MV MB), V1 Vítěz třídy, V1 Vítěz třídy, Krajský vítěz, V3 (MV P), V3 (MV ČB), V (MV ČB), V2 Res. CAC (MV Brno), V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS (MV LT) V1 (MV ČB), V1 CAC (KCHMP) Čekatel šampiona ČMKU Klubový šampion 2014 ČESKÝ ŠAMPION Rumunský šampion a Grand šampion Šampion Srbska CIE FCI Champion Čekatel polského šampiona Čekatel maďarského šampiona
V jeho předcích je úžasný Ghost of Pinewood Country a další zajímaví psi.
 


Komentáře

1 Alena Sochorova Alena Sochorova | E-mail | 28. listopadu 2017 v 19:43 | Reagovat

Dobrý den,
chtěli bychom si pořídit pejska border kolie. Informace o Vašem plánovaném vrhu F jsem dostala od paní majitelky Dory, protože ona už volné pejsky neměla.
Můžete se mi prosím ozvat na email?
Děkuji.
A.Sochorová

2 Kateřina Kateřina | E-mail | 4. prosince 2017 v 20:52 | Reagovat

Dobrý den,
mohu Vás poprosit o více podrobností ohledně nových pníků vrhu F?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama