E jako externí

31. července 2017 v 15:12 | kajan |  Chov
S radostí oznamujeme, že v CHS Storytelling očekáváme další vrh border kolií. Vrh E bude externí (jak hezky to vyšlo, že?!). Krytí proběhl tento pátek. Maminkou vrhu bude Dorka (Brendy Bertadora Storytelling), která patří rodině našich přátel a pracuje jako canisterapeutický pes v lesní školce. Budoucím tatínkem je milý pejsek Kraken.(Caccao In Unis Kynopolis). Za tři týdny Dorku čeká ultrazvuk. Pokud bude vše podle našeho přání, tak se štěňátka narodí kolem 29.9.2017. Všechna štěňátka budou hnědobílá, popř. hnědobílá s pálením s dobrými zdravotními a pracovními předpoklady.Imbreeding 1% 12 generací zpět.
Oba rodiče kyčle rtg HD A/A, lokty 0/0,
DNA CEA N/N, NCL N/N, MDR1 N/N = štěňátka budou normal po rodičích.
Štěňátka mají pravděpodobnost DNA TNS: N/N 75%, carrier 25%, afected 0% (žádné nebude nemocné, většina bude normal, ale může být i carrier).
V předcích štěňátek je několik zajímavých psů, např. moje Aywy z Ohromujícího světa nebo Cid Akumulator nebo Astra Jai Ho, který dělá frisbee a Clair Biely Tesák, která běhá agility v A3. A další zajímaví psi a feny.

Štěňátka budou se svou maminkou bydlet v Praze. Zájemci o štěňátko z tohoto vrhu mohou kontaktovat jak manžele Kapuciánovi, tak mne.
 


Komentáře

1 Hana Radová Hana Radová | E-mail | 20. srpna 2017 v 20:47 | Reagovat

Dobrý den, měli bychom vážný zájem o štěně - nejraději hnědobílého pejska z očekávaného vrhu E (29.9.2017). Jsem členkou kyn. klubu ve Starém Plzenci, kde se věnuji sportovnímu výcviku. Bohužel jsme minulý týden přišli o našeho pejska, a tak hledáme nového parťáka. Bydlíme na okraji města v RD s velkou zahradou a nedalekým lesem. Děkuji za zpětnou vazbu a Váš tel. kontakt pro možnou konzultaci. S pozdravem Hanka Radová.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama