Orfi složila RH FL-B ve známce výborně

30. října 2016 v 14:10 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
S radostí oznamuji, že se nám podařilo zúročit naše snažení a že jsme s Orfi včera 29.10. 2016 složily záchranářskou zkoušku IRO RH FL-B, a to navíc ve známce výborně. Na této zkoušce jsem byla já i ona naprosto poprvé. Doufala jsem, že ji složíme, ale že za takové body (288 z celkových 300), to mne ani ve snu nenapadlo! Orfi je úžasná! Tímto jsme se nominovaly na atesty MV v kat. plochy. Hned budu vyřizovat papíry.
Výsledků si o chlup více vážím i proto, že shodou všelijakých okolností jsem na zkoušku nemohla nastoupit v domovské organizaci SZBK. Ale jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Po zveřejnění toho, že nesmím na zkoušky ve Svazu, jsem zažila neuvěřitelné věci - nabídku mnoha zkoušek v ČR i na Slovensku od mých kamarádů mimo Svaz (za což jim děkuji). Na Slovensko jsem se vypravit nezvládla, ale do Šumperka (díky manželovi Tondovi a synovi Jakubovi) ano. Zde pořádala zkoušky ZBKJMK. (Samozřejmě jsem si nejprve u našeho výcvikáře Viléma Babičky ověřila předpoklad, že se moje diskvalifikace týká jen svazových zkoušek, ne všech, a že tedy mohu na zkouškách pořádaných jinými organizacemi startovat.)
No vyzkoušela jsem si, jak nám to půjde v cizím prostředí a ono to vyšlo! Abych se moc nenaparovala, ano, musím přiznat, že jsme si mohly den před zkouškou potrénovat na místě, tj. jsem měla příležitost ukázat Orfi distance apod., což samozřejmě skvělému výsledku pomohlo... a taky se před zkouškou dobře vyspala v místním penzionu. Ovšem i tak to je super, nebyl to domovský cvičák a cestování bylo habaděj, takže jsem na ni pyšná. Já jsem taky dostala jako psovod od pana rozhodčího velkou pochvalu, které si velmi vážím.Atmosféra na zkouškách byla skvělá. Pan rozhodčí byl moc příjemný, citlivě radil, jak se zlepšit. Děkuji organizátorům, figurantům a přátelům, kteří mi o zkoušce dali echo. Dostala jsem takovouhle hezkou kokardu na památku.


No a ještě lepší zápsi do výkonnostní knížky (w).

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama