Odpočinek od akcí do konce sezóny 2016

6. října 2016 v 12:01 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Tak konečně to mám i písemně. Prezidium SZBK rozhodlo, že si mám od záchranařiny trochu odpočinout (trest za to, že se Aywy rozhárala na Českém poháru ZZP3) a do konce sezóny 2016 mám diskvalifikaci. Navrhla výcviková komise a prezidium jednomyslně odhlasovalo.

Cituji ze zápisu z prezidia Zápis č. 8/2/2016 ze zasedání prezidia SZBK ČR, z.s. ze dne 15.9.2016.

"7.) Výcviková komise řešila diskvalifikaci Kateřiny Jančaříkové na ČP ZZP3 2016 na Spáleništi. Výcviková komise navrhla diskvalifikaci psovoda do 30.11.2016.

Hlasování - PRO 7, PROTI 0, ZDRŽEL SE 0"


No tak si odpočineme... už jsme si odpočinuly místo Mistrovství ČR SZBK a bylo to celkem prima (zjistila jsem, že ani nezávidím účastníkům ani vítězům a spokojeně jsem se rýpala na zahradě). Nakonec to, co jsem chtěla v záchranařině dosáhnout (být v pohotovosti v případě potřeby) jsem dokázala a zakázáno to nemáme. V pondělí mne potěšil telefonát z MV-GŘ HZS ČR - chtěli moje rozměry na uniformu kynologické jednotky pro mezinárodní záchranné operace - asi to se mnou myslí vážně, a to je pro mne více než soutěže (nikdy jsem je nemilovala, protože slova závodit a závidět mají příliš blízko k sobě). Nečekaně volný čas také celkem koresponduje s požadavkem mého nadřízeného ze srpna, abych se více věnovala vědecké práci a posunula se v odborné kariéře... Čili články a konference. A zrovna místo memoriálu O. Dvoroka tedy budu na odborné vědecké konferenci, organizátoři zajásali, když jsem jim volala, že mám sobotu přece jen volnou a na poslední chvíli do již hotového programu implantovali můj příspěvek a dokonce mne pověřili vedením jedné odborné sekce... asi to tak mělo být...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama