Narodila se nám štěňátka Kanaánského psa

8. července 2016 v 8:12 | kajan |  KANAÁNŠTÍ PSI
S radostí oznamujeme, že se nám včera narodila štěňátka Kanaánského psa. 5 holčiček a 3 kluci různých barev. Štěňátka jsou váhově vyrovnaná a všechna se mají čile k světu. Každé z nich je něčím osobité. Jsou nádherná. Máme z nich velkou radost.
Otcem štěňat je z Jeruzaléma importovaný pes Noked me Shaar Hagai s vynikajícími zdravotními výsledky (HD A / A, IEWG 0/0, patella 0/0, normal level of thyroid hormones, DNA DM N/N) a velice přátelskou povahou. Jedná se o jeho první vrh = je pravděpodobné, že se v evropském chovu uplatní i pejsci z tohoto vrhu, protože přináší novou krev, jeho předci jsou z pouště. Matkou štěňat je Angie od Dvou cedru (zvaná Sangie) - zdravá fena (HD B/B). Jedná se o její druhý vrh. Štěňata půjdou k novým majitelům očipovaná, vybavená Europasem, odčervená, očkovaná, s fotodokumentaci a s výsledky povahového testu a se startovacím balíčkem. Chovatelský servis samozřejmostí. Odběr je možný od 25.8.2016.
Některá z nich ještě nejsou rezervovaná. V případě dotazu mne můžete kontaktovat E-mail: jancarikova(zavinac)post.cz


Pejci na modré podložce.Holčičky na červené podložce.

 


Komentáře

1 Money Loan Money Loan | E-mail | Web | 10. října 2018 v 10:53 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">personal bank loans</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>no credit loans</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama