Aywy natrénovala let v helikoptéře

20. března 2016 v 14:23 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
17.-20.3. 2016 jsem se se s Aywy zúčastnila 4 denního Instrukčně metodického zaměstnání kynologů se psy zařazených na seznam pro mezinárodní operace. Zatím v roli adepta. Pocvičily jsme si, natrénovaly jsme si přesun ve vrtulníku, slaňování psů, zafigurovali jsme si v pěkné zimě, hodně jsme se toho naučily (hlavně tedy já). No a nakonec jsme dostali pěknou nášivku na uniformu a byli jsme požádány, abychom si podali žádost do tohoto týmu. Pokud splníme požadavky (zdravotní, psychologické testy a očkování), staneme se právoplatnými členy MZO.

Zde pěkné video (nejsem na něm, protože jsme byly v jiném týmu a na jiném pracovišti než kameraman). Ale zažily jsme s Aywy něco podobného, ale opačným směrem (z pracoviště zpět na zákaldnu, kdežto tento tým letěl ze základny na pracoviště a z něj našimi auty zpět. Prostě složitá logistika, aby si to každý zkusil a vrtulník byl maximálně využitý a nelétal na prázdno.


Společně se mnou byla ještě Orfi, kterou si naši trenéři prohlédli a "požehnali mi" s ní okamžitě nastoupit na plošné atesty (ovšem chybí mi nominace z mateřské organizace). No a taky Hafula, který se socializoval sklízel mnohá drbání a ovace.

Maličko mrzuté bylo, že se mi Aywy i Orfi trochu pořezaly na packách. Aywy to dnes už má zhojené. Orfi to bude mít chudinka na dýl. V sutinách se mi ani jedna zatím nepořezala. Tak během týdne 3 říznutí, to je fakt smůla.
 


Komentáře

1 anchovickal anchovickal | Web | 21. března 2016 v 22:06 | Reagovat

Pecka .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama