Čekáme štěňátka border kolií - po takřka 4 letech!

5. února 2016 v 22:19 | kajan |  CHS Storytelling - naše odchovy
S radostí oznamujeme, že dnes UV potvrdil, že Baffinka a Budík čekají štěňátka!

CHS Storytelling
očekává kolem 15. března 2016 narození štěňátek border kolií - vrh C (první vrh této feny)
štěňátka budou po rodičích
DNA CEA N/N, MDR1 N/N, TNS N/N (nebude třeba je dále vyšetřovat na tato onemocnění),

všechna budou dlouhosrstá,
očekáváme barvy: černobílá (47 %) a hnědobílá (47 %), možná i modrobílá (3%) nebo lila bílá (3%)
Očekáváme lehce ovladatelné psy s velkým drivem a vyhraněným režimem práce-odpočinek, což z nich udělá příjemné společníky pro aktivní lidičky.
Již teď si je můžete předběžně zamluvit.
Baffi (nar. 14.6.2012) je hnědobílá fena s pálením. Naše dcera (15 let) s ní složila zkoušky ZZO a ZZZ a cvičí s ní dál. Baffi má drive po matce, mojí borderce Aywy z Ohromujícího světa, která složila nejvyšší záchranářské zkoušky ZTV3, ZZP3 a atesty sutiny a plochy MV ČR a za tyto a další úspěchy dostala titul Šampion výkonu BCCCZ a titul Čekatel šampionátu práce (CACT) za vynikající výsledky ve vyhledávání v plochách. V předcích Baffi jsou další skvělí psi, např. Cid Akumulator, také držitel titulu Šampion výkonu BCCCZ.

Buddy (nar. 19.2.2010) je černobílý pes. Složil zkoušky LA1, LA2, LA3, ZZO, ZZO1, OBZ, OB1, ZZZ, ZZP1, ZOP, ZPU1, BH a také zkoušku canisterapeutického psa. Získal tituly ČESKÝ ŠAMPION, KLUBOVÝ ŠAMPION, Čekatel šampiona ČMKU, Čekatel šampiona Polska, Čekatel šampiona Slovenské republiky. V jeho předcích je úžasný Ghost of Pinewood Country.

Zdravotní informace o matce: Blessed Baffi Storytelling (Koral Rubínové srdce x Aywy z Ohromujícího světa) je ve 4 letech zcela zdravá fena. Toto je její první vrh. DNA CEA N/N, CL N/N, MDR1 N/N po rodičích. DNA TNS N/N (Genomia). Vyšetření štítné žlázy: normální hladina celkového tyroxinu. Kompletní vyšetření očí 2014 - vše v pořádku. Vyšetření kloubů (MVDr. Ekr) DKK A, DKL 0/0, OCD free. Úhlení na obou kyčlích 108 stupňů.


Zdravotní informace o otci: Buddy od Dupíků (Cassidy z Bengasu x Ally Dajavera) je v 6 letech zcela zdravý pes. DNA CEA N/N, MDR1 N/N. DNA TNS N/N. Kompletní vyšetření očí 2015 - vše v pořádku. Vyšetření kloubů (MVDr. Ekr) HD A, DKL 0/0, OCD free. Úhlení na kyčlích 107 a 105 stupňů.
 


Komentáře

1 andromaus andromaus | Web | 6. února 2016 v 4:51 | Reagovat

Gratulace :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama