Trénink při ZTVC

28. října 2015 v 20:42 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Na Točné jsme si při čekání na ZTVC taky potrénovali. Orfi měla dvě hezká a krátká (po těch hasičských zkouškách) vyhledání. Jeden úkryt - skruž v lese. Druhý úkryt v bunkru - musela po nepříjemném materiálu, kolem nedojedené svačiny do tmy. Obojí bez váhání a s nadšením splněno. Svačiny jsem si všimla až cestou zpět. A když se vezme v úvahu, jak je ORfi žravá a shánčlivá, tak jsem za to ráda. Také jsem ji nechala vyhledávat předměty. Moc ji to baví a zvedá jejich pach z velké dálky. Trénujeme již na lavinové zkoušky.
Hafula měl dvě krátké odbíhačky, ještě bez štěkání. Ale doma už pilně štěká a moc ho to baví. NEchala jsem ho na volno, dkyž Orfi hledala předměty. A našel ho jako první a už mi ho i nesl. Ale já ho tak radostně povzbudila, že ho pustil a letěl si ke mně pro pamlsek.
Taruška byla s námi na socializaci a věnovala se jí hodná teta a mazlila ji a nechala ji štěkat na povel. Celkově to bylo příjemné odpoledne, až na ten Aywynčin úlet.... Ale nedá se nic dělat. Ani jsem se na ni nezlobila. Aywy mi splnila veškerá očekávání a ještě mnohé nad to.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama