Vytrvalost se vyplácí

10. září 2015 v 20:48 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Ve druhé polovině roku 2015 jsem se přesvědčila, že vytrvalost se vyplácí. Vytrvalost, příprava a také psychická pohoda. Tu jsem získala díky zásadní změně v záchranářském životě a i tomu, že jsem se opět dostala s Aywy do zásahu a mezi lidi, kteří do zásahů jezdí a obnovila vlastní víru ve smysl toho všeho, díky několika příjemným prázdninovým setkáním s příjemnými lidmi jsem posbírala motivaci, odhodila puch žabomyších válek, odrazila se ode dna a ... s Aywy jsme vyhrály jak Český pohár ZTV3 (což nebylo až takové překvapení, protože jsme jako jediný tým ze startujících měly složenou zkoušku ZTV3 a tento pohár už jsme jednou vyhrály), tak i Český pohár ZZP3, což bylo překvapení velice příjemné (alespoň pro mne a mé fanoušky).

Samozřejmě to byl krásný pocit! A taková úžasná euforie. Radost, že s Aywy - mým prvním záchranářským psem - máme složené postupky ZTV 1-3 i ZZP 1-3!

Kéž by nám vydrželo zdraví ještě do mistrovství a do atestů a dvouleté služby... a navěky...

Také jsem složené postupky vzala jako potvrzení vlastní kvalifikace a přijala nabídku Školy pracovní a zábavné kynologie a na zkoušku jsem se stala lektorem Záchranářského víkendu (plochy a sutina).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama