IMZ Kaznějov, Berounka, Skuhrov

24. srpna 2015 v 14:23 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
20.8. - 23.8. 2015
Opět jsme se s Aywy zúčastnily odborné přípravy kynologů předurčených pro záchranné a vyhledávací práce podle rozdělovníku MV.
Tentokrát splutí řeky Berounky se sutinovým tréninkem. Název akce zní báječně a báječná byla i sama akce. Vyšlo nám dokonce i počasí, takže velká spokojenost. Seznámila jsem se s prima lidmi a obnovila přátelství. Jsou to lidé, se kterými bych se potenciálně mohla potkat u zásahů. Většinou hasiči či policisté. Je skvělé, že jsme se poznali a že jsme poznali i své psy. Také jsme si s Aywy báječně zahledaly. Aywy tentokrát nejen krásně nacházela, ale také úplně suprově značila. Byla jsem s ní moc spokojená. Pracovala samostatně i na zcela neznámém terénu ve Skuhrově, kde si například vyběhla do druhého patra a vyštěkala výšku nebo označila člověka sedícího několik metrů pod sutinou ve sklepení na židli. Jak já doufám, že se nám podzimní atesty povedou. Má na to a snad by ještě ty dva roky byla schopná pomáhat a jezdit hledat.Kaznějov - mezi hledáním

Jo také jsme si vyzkoušely doběhnutí na místo hledání jen s batůžkem (daleko od auta), stavění velkého stanu se třemi ložnicemi a některé další dovednosti. Plutí po Berounce bylo jako dejavi, protože jsem jí jela naposledy před více než 30 lety. Přesto jsem si vzpomněla na různé detaily (na tomhle místě jsem drhla připálený kotlík). Romantika. Na raftu se mnou plul Marek s dobrmanem a Petr se šíleným německým ovčákem (a jeden den náš Kuba), což byla prima společnost.Naše tábořiště Ahoooj v Roztokách u Rakovníka.


Společné foto s borderáčkem Blečkem a dalšími pejsky po nafukování člunů.


Skuhrov - před hledáním.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama