Sutiny, úlochy - trénink na zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu

10. listopadu 2014 v 17:37 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Nejlepší víkendový trénink, který jsme si 14 dnů před atesty mohli naplánovat Aywy a Orfi sutiny a plochy podle mezinárodního zkušebního řádu se Soňou Šabackou jako instruktorkou výcviku. Mám ohromnou radost, protože jsem získala rady a typy na sutinové i plošné atesty s Aywy. A taky jsem byla podpořena v tom, že Orfi "má na vyhledávání v mezinárodních zkouškách A v sutinách i plochách ("je velice samostatná"). Obě moje holčičky štěkaly na samé cizí figuranty, a to bez problémů. U Aywy jsem samozřejmě nic jiného nečekala, Orfince jem ještě úplně nevěřila, že to umí... vzhledem k tomu, že vyštěkala i stojící figurantku (jedna nová holčina nepochopila, že ležet či sedět neznamená stát), musím jí už konečně věřit. Doufám, že to co umí, se jí podaří brzo dokázat i na nějaké zkoušce. Letos kvůli březosti a péči o štěňátka a taky kvůli mým zdravotním problémům ještě žádnou nesložila. Ještě si nechat prověřit tu mezinárodní poslušnost a jde se na to....
Bessi za víkend udělala dvě praktické stopy alá zkouška 1/I a obě zvládla bez problémů. Kanaánci byli s námi jako doprovod - socializace a tak....Cikáda Orfi ze Ztracené zahrady (3 roky) před nástupem do sutin, kde vypracovala samostatně jeden zavřený a jeden polozavřený úkryt alá RH - T A.Aywy z Ohromujícího světa (7 let) poslední trénink před atesty MV v sutinách. Jestli pak budeme mít trochu toho štěstí ???? Prosím držte nám za dva týdny palce!


Nokem me Shaar Hagai (11 měsíců) na procházce před víkendovým tréninkem na podzimní Vysošině u Stříbrných hor. Jakkoli s Orfi a Aywy trénujeme na zkoušky, u Nokeda jásám, když přijde na zavolání :-)


Sangie (Angie od Dvou cedrů, 2 roky) na návštěvě před tréninkem. Asi si myslí, že jí to tam vše patří nebo co...
Bessi (2 roky) před nástupem na rozlišovací trail. Odchod ze startu i křížení se jí povedlo suprově.


Můj manžel jako zručný psovod.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama