Hledáme zájemce o štěňátka

5. května 2014 v 11:46 | kajan
Ještě hledáme zájemce pro štěňátka po naší Cikádě Orfi (Orfinčin osobní web zde) a po moravském psu šampiónovi Archikovi (jeho osobní web zde) - k dispozici stále jeden pes a dvě feny. Všechna štěňátka z tohoto vrhu mají moc příjemné povahy, nebojí se, mají rádi lidi, jsou přátelští a mají zájem o hru s míčkem či přetahovadlem. Universální rodokmen je předpřipraven zde. Prošla kontrolou vrhu (vše v pořádku - protokol k nahlédnutí).
Všechna štěňátka mají řádnou péči. Byla 4x odčervena, již podruhé očkována. Mají nůžkový skus, plný počet mléčných zoubků. Žádné nemělo kýlu. Žádné nebylo nemocné. Hezky přibírala. Všechna plně kojena do 3 týdnů, později kojena a strava barf. Ta o zbyla, kojena ještě příležitostně ve 12 týdnu věku. Zvykáme je taky na granule (prémiové granule pro štěňata) - granulky mají tak 2-4 x týdně jako jedno denní jídlo. Jsou zvyklá bydlet na zahradě, navštěvují dům. Již chodí s námi na procházky, na návštěvy, do obchodu, dílny, cvičák. Také je vozíme autem. Do socializace je zapojena celá rodina a také kamarádka Lucka (pravidelně) a příležitostné návštěvy. Umí několik povelů - přivolání, sedni atd.
Altaj je velice sympatický, přátelský a jemný pes s hedvábnou srstí. Největší chundeláč z vrhu. Má stříbrnou podsadu. Projevila o něj zájem jedna paní - známá přes FB z Coloreda, ale zatím jsme si "neplácly", je to přece jen dálka a cesta nebude zadarmo.
Fenka Alatna byla ze štěňátek taková nejmíň odvážná, nevýrazná, ale v poslední době se hodně vylepšila. Umí pěkně dorážet na návštěvy s piškotky. Uvidíme, jak nás překvapí. Je moc pěkná, krásně černá, má hezkou hlavu, hezkou postavu. Typická groenka.
Poslední volné štěně je Asta - vyštěpená teruerenka - gris. Má celkem slušnou maska, brýličky. Asta je velice temperamentní, pevný zákus, nebojí se biče a má zájem o aport. Kamarádská k lidem. Dvakrát jsem ji ovšem přistihla při pokusu ulovit slepici. Zatím to byly naštěstí neúspěšné pokusy...


Zájemci o záchranářský výcvik mají přednost!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama