Canisterapie

21. března 2014 v 21:32 | kajan |  AAA/AAE intervence
V tomto týdnu se zrealizovaly první dva bloky canisterapie na přednáškách pro mé studenty denního (ve středu) a kombinovaného (v pátek) studia.
Bylo to příjemné. Ve středu jsem s sebou vzala Aywy a Miu. Jsou obě velice zkušené, bezproblémové. Byla radost s nimi pracovat i cestovat.
Zajímavé je, že naše práce probíhala i cestou tam i zpět jsme poskytovali radost potřebným lidem v dopravních prostředcích a při obcházení Václavského náměstí, kde byla ohlášena bomba.

V pátek jsem měla výuku v Brandýse, což znamená, že musím jet autem a utratím za naftu, ale zase si mohu s sebou vzít pomůcky co potřebuji, včetně pejsků. A tak jsem vzala Korálka, Aywy, Miu a Sangie. Bylo to příjemné. Všichni pracovali hezky. Koral a Mia se hodně tulili při mém povídání k posluchačům. Ale pak ukázali spoustu triků. Aywy a Sangie předvedly, že umí pracovat nejen se mnou, ale i s dobrovolníky z řad studentů. Pro Sangie to byla premiéra (to že poslouchala někoho jiného, než z rodiny), jsem na ni tak pyšná!
Sangie nejen, že cvičila se studentkou, žrala od ní pamlsky a nechala se za odměnu pohaldit, aniž by ucukla a hroutila se, ale sama se jí aktivně dotkla - špičkou nohy na botu - čehož jsem si všimla až když jsem si prohlížela fotky. Z toho je vidět, jak moc v pohodě byla.
http://storytelling.rajce.idnes.cz/Canisterapie_-_Canistheraphy#P1010108Sangie18.jpg

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama