Babú má kyčle naprosto v pořádku!

19. února 2014 v 11:28 | kajan |  Vrh B BOC Storytelling - deníček
Dnes byla Ilča s Radkem s Babú na rentgenech u MVDr. Ekra a mají vše naprosto v pořádku. HD A (0/0), DKL 0/0 a OCD free.
Máme velkou radost. Už je to čtvrtá ze čtyř holek z vrhu B Storytelling. A čtrtý ze čtyř vyšetřovaných štěňat z vrhu B (kluci na rentgenech nebyli, možná ani nepůjdou, majitelé nemají chovatelské ambice). Ale my (majitelé holek) jo a klaplo nám to to!!!

Jsem moc ráda a taky jsem moc vděčná naší chovatelce IVě Rácové, která založila tuto linii pracantů se zdravými klouby. A která mne taky naučila část toho, podle čeho se mají psi vybírat. Když si vzpomenu na to dramatické období výběru krycího psa... a spoustu pochybností, zda (i podruhé) právě Korálek.
No a nakonec z tohoto spojení mám velkou radost. I když by jsitě bylo praktičtější nekrýt jiným psem a pro holky mít krycího psa doma, ne tatínka..

Taky je v tom práce - několikaleté sledování každého vrhu borderek v ČR a zaznamenávání si poznámek, studium literatury, biologické znalosti... Ale to by nestačilo - je to i velký kus náhody a štěstí, které si s pokorou užívám.

.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama