pF 2014

3. ledna 2014 v 21:45 | kajan |  CHS Storytelling - naše odchovy
Rok 2013 byl pro nás naplněný. Jednak jsme si těsně před jeho začátkem odvážně pořídili Kanaánku Sangie. A navzdory tomu, že nám dala všechna tři štěňata (Baffi, Bessi a Sangie) zabrat, tak jsme dokázali pracovat. Celkem jsem se svými psicemi složila 10 zkoušek! S Aywy jsme udělaly 4 záchranářské zkoušky (ZLP C, ZZPC, ZZP2, ZTV2 - tu už jsme měly, ale je to těžká zkouška, je hezké, že se nám povedla znovu). A také jsme získaly dva poháry - Český pohár ZTV 1. místo a Pohár ČEZ 2. místo. A také jsem se poměrně hezky umístily na Českém poháru ZZP (11. místo). Tím pádem jsme se staly nejlepším týmem v naší brigádě (a vysloužily si nádherný hrneček od matky výcvikářky). Kromě toho získala Aywy canisterapeutický atest na výbornou. Orfi začala pracovat a od června (kdy jí byly dva roky) složila 6 zkoušek. Jako první CT zkoušku. Na to jsem moc pyšná, protože jako pravý belgičan je hrozně divoká. Ale umí se uklidnit, když je to potřeba. Následně složila ZZO, ZZZ, ZOP, RH TE a BH. Se dvěma záchranářskými (ZZZ, RH TE) zkouškami získala 3. - 4. místo v naší záchranářské brigádě.
Tonda se s Bessi hezky vypracoval, i když nesložili dosud žádnou zkoušku, tak se toho spoustu naučili. Ester s Baffi složily zkoušku ZZO a mají nacvičeno na ZZZ, která se jim žel skrze nezkušenost psovoda nepovedla.
Dani a Korálek složili letos zkoušku BH a společně s námi propadli kouzlu praktického stopování, mantrailingu. Moc jim to jde. Tonda a Ester se na konci roku proměnili z čekatelů na členy ZBKV.
Také nám udělali radost naše štěňátka, zmíním Any Storyteling a Búba Babú Storytelling, které složily zkoušku ZZZ, a Montyho (Abraham Storytelling,) který složil zkoušku ZVOP. Jen tak dál!
Naši pejsci nám ovšem dělají společnost a radost ve všedních dnech. Pomáhají nám s drůbeží, kozami, doprovázejí nás občas do práce a někdy zahřívají naše bolavá záda. A hlavně nás stále milují a poskytují nám spousty podnětů. Díky nim nacházíme nové přátele, hubneme přebytečná kila a udržujeme si kondici.


Na fotce Blested Bessi Storytelling (1 rok), kachny a husy landéské

Všem našim přátelům přejeme hlavně zdraví a radost ze života. Hodně požehnáných dnů!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama