Trénink v Milovicích

20. prosince 2013 v 19:54 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Dnes jsme si pocvičili v Milovicích - plochy a traily. Nejprve jen Tonda, Kuba, já a naši psi. Začali jsme velkou procházkou krajinou, která byla pohádkové zamrzlá.
Pak i I. a R. s jejich psy. Motivace a pro některé i hledání. Aywy krásně přes velkou část stepi prorostlou ostružiním apod. prima vegetací označila figuranta. Musela jsem se za ní probíjet, málem jsem přišla o oči. Pak ale zazdila Tondu - už je to poněkolikáté, kdy má pocit, že na něj se neštěká :-(od té doby, kdy mi začal zakládat cadavery a chodil s námi po lese), Orfi pracovala krásně, s chutí a velkým drivem. Měla i takové menší hledání, také OK. Sangie měla jeden trail - šla krásně po stopě, ačkoli viděla Tondu na konci, ale neodvážila se stopu opustit. Zajímavé. Při procházce před tréninkem si něco udělala s nohou (pravá zadní), kulhá, takže jsem jí pak nechala odpočívat. Baffi maličko cvičila s Kubou (nástřely na mne a pak velká a divoká hra s frisbee). No a Bessi měla krásný delší trail a skvěle vypracovanou rozlišovačku.

Bessi trail (kladeč modře). Na začátku je vidět tzv. pedimetr.

Bessi rozlišovací trail (kladeč - ,´majitel pachovky modře). Bessi zeleně. Červeně vlevo je moje falešná stopa a vpravo je falešná stopa R. (je vidět, že ani jedna Bessi vůbec nezajímala).

Také Any i Babú pracovaly suprově! Jak je ostatně jejich zvykem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama