Nádherný podzim!

6. listopadu 2013 v 20:49 | kajan |  ZAHRADA
Nutno říci, že tento podzim je naprosto nádherný! Příjemné teploty, skoro stále svítící sluníčko a všechny ty barvy a vůně. Po loňské dlouhé zimě, kraťoučkém jaru a pak parném létu, je to taková úleva a nádhera, nadechnutí a prostor pro odpočinek a relaxaci. Spoustu prací, které jsme na zahradě v létě kvůli horku nestihli, jsme stihli teď. vysázeno, uklizeno, natřeno a přemístěno spoustu věcí. A samozřejmě jsme stihli také fůru nádherných procházek a akcí. Jako tu se Simčou, na které se mi povedlo nafotit několik nádherných až syrrealistických fotek. Jako třeba tu níže. Má přítelkyně Emily z USA si ji vyžádala a prý si ji vytiskne a pověsí na zeď. Hmm. Je to takové připomenutí, že si člověk musí užívat ...


... užívat dnů čili CARPE DIEM a taky si hrát. Jednou jsem si na chatě na Vysočině (kde jsem smutněla po ztrátě dvou blízkých) hrála se slovy a vznikla básnička:

Bedla
Vidouce houbaře bedla zbledla.
Kdyby nebyla jedlá, těžko by bedla vidouce houbaře, zbledla.

.. každý může psát básničky. Hlavně na podzim, když je tak hezky. Sluníčko svítí až vznikají syrrealistické obrazy a člověk se raduje z každého oka-mžiku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama