MT soustředění Milovice

17. listopadu 2013 v 18:41 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Velice vydařené soustředění. Nejprve se mi povedlo zajistit veliký pozemek od jeho dlouholetého pronajímatele. Čili jsme na něm mohli cvičit bez obavy, že nás někdo vyžene a nebo, že budeme někomu překážet. Jemu patří velký dík! (Až mi dovolí ho jmenovat, tak mu tady poděkuji jmenovitě.)
Dále se vydařilo počasí. Hlavně to sobotní, kdy svítilo nádherné sluníčko, i když bylo již po polovině listopadu. Ale ani v neděli nebyla velká zima a nepršelo. Krásné posezení večer. Poněkud nahloučené spaní většiny členů u nás doma (původně to bylo plánované bez přespání, ale tak nějak jsme jim vyšli vstříc .. a bylo vše bez jakýchkoli problémů a zmatků, ani jedno zašlápnuté kotě ... :-). No a všichni pejsci učinili velké pokroky. Na Sangie je vidět, jak ji každá taková akce naplňuje radostí, jak ji roste sebevědomí a jak se dostává do pohody co se týká vztahů s cizími lidmi i psy. Orfi nevím - v poslední době byla tak dobrá v ploše, že jsem si říkala, zda je to vůbec dobré jí celý víkend zase učit něco jiného. Nicméně jsem si vzpomněla, jak ji trénink v červenci nastartoval... čili si myslím, že jí víkendový trénink určitě neublížil. Ale zda je její pokrok tak velký, jako u Sangie či Bessi, které dělají jen MT, nevím, spíš ne. Aywy byla tentokrát jako doprovod, nemá cenu již vycvičeného psa učit něco jiného, ale samozřejmě jsme s ní taky o přestávkách pracovali. Bessi s Tondou - super tým. A poprvé se MT účastnil i Koral s Danem a zdá se, že se jim povedlo najít něco, co je bude bavit a kde mohou vyniknout.
Potkali jsme se se starými zmámými. To bylo moc fajn. A taky poznali nové lidi. Více lze poznat z fotek.

Za krásné fotky děkuji Ivetě S. a Kamile K. a Jarce S. Více fotek najdete na odkazech na jejich jménech. Nemnohé jsou i na našem Storytelling účtu
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama