Aywy další pohár

28. října 2013 v 21:12 | kajan |  Aywy z Ohromujícího světa
Dnes Aywy závodila na poháru ČEZ dle ZZP2 (SZBK jej zařazuje jako celostátní) a vyštěkala si krásné druhé místo. Máme nádherný pohár, diplom a další hezký zápis do pracovní knížky. O závodu napsal J. Sedlák zde. I když jsme se umístily, cítím jeho výtku o kondici jako cílenou i na nás dvě (první terén bez potží krásně vypracován, ve druhém se Aywy ode mne vzdalovala mnohem méně a až po mém velkém úsilí...). Budeme na tom pracovat.

Vyjížděla jsem ve 4 ráno, vrátila jsem se po 20h, tam i zpět jsem řídila po tmě. Mám toho dost. Ale pocit celkem dobrý. Kazí ho jen, že jednoho pána jsme nenašli - byl skutečně dobře schovaný (ovšem nebyly jsme samy, tak to bodově dalo na umístění).


Přistihla jsem se, že začínám přehodnocovat to, co jsem si myslela o záchranářských soutěžích. Kromě soupeření totiž člověk potká veliké množství milých lidí, kteří jsou připraveni pomáhat druhým, stráví s nimi čas, vyslechne jejich příběhy a seznámí se s nimi, někdy i s jejich psy. I tentokrát tato milá setkání zpestřila dlouhé čekání, než na nás přijde řada.

Při hledání textu od Jardy Sedláka, na který mne upozornila B. Malinská, jsem našla, že mne zařadili do Pohotovostní jednotky SZBK jako "zálohu". Více zde. To je opravdu milé překvapení! A myslím, že bychom skutečně (samozřejmě v doprovodu někoho zkušeného) uměly pomoci.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama