Bessi traily

24. září 2013 v 20:10 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Včera jsme udělali Bessi trail v lese nedaleko Mladé Boleslavy. Moc nefoukalo, ale bylo příjemně chladno a mírně vlhko. Našlápla jsem docela dlouhý trail - lesem, mítinou, přes frekventovanou cestu a zase lesem, přes terénní nerovnosti a klacky. Bessi zvedala stopu poměrně čerstvou (cca 15 minut starou) a našla mne. GPS jsme zapomněli nabít, čili záznam nebude. Ale bylo to nádherné.
Tonda ovšem našel čas a některé traily od Bessinky nahrál z GPSek do počítače a zpracoval.

Například tuto: Bessy, 350 metrů, stáří 2 hodiny, vlastní stopa, večerní, 2 předměty, 11.9.2013. Modře kladeč, červeně pes, resp. psovod, co šel za psem.


Nebo tato: Bessy, 450 metrů, stáří 3:20, vlastní stopa, ráno, 2 předměty, 12.9.2013- Zeleně kladeč, červeně pes, resp. psovod, co šel za psem.

Takových trailů má Tonda v počítači hodně. A ještě více jich s Bessi zvedl. V některých jdou čáry zcela přes sebe. Na některých jsou malé rozdíly. Na některých je zkrácení trasy kladeče psem veliké (vítr foukl a pes letěl rovnou za figurantem). Na jedné taky Bessinka odbočila - chytla stopu jinou (srnky) a pak se po ní vrátila zpět k té správné (viz níže).

Bessy, 300 metrů, stáří 2:30, vlastní stopa, večer, 2 předměty, 12.9.2013, odbočka nahoře - prohnání stáda srnek - útěk na vodítku. Zeleně kladeč. Červeně pes.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama