Orfi - klubová výstava KCHBO

8. června 2013 v 20:50 | kajan |  Groenendaelka Orfi
Dnes získala Orfi hodnocení výborná V1 v mezitřídě na klubové výstavě. Paní rozhodčí Saskia Vermeylen byla moc milá a pečlivá. Dostaly jsme moc hezký posudek, ve kterém vyzvedla Orfinčinu povahu a mnoho dalších exteriérových předností. Po dlouhém váhání a lamentování se rozhodla jí neudělit CAC kvůli prokvétání šedivou na kalhotkách. Stále opakovala, že je to škoda, ale že nám ho dát nemůže.... a že je tak pěkná a tak povahově výtečná, ale že nemůže.. že standard uvádí, že pes má být černý, ale že je to taková škoda.
Asi ano, ovšem pro mne to je můj první pes co někdy dostal na výstavě V1 a někomu se líbil, takže, jsem za to ráda a to, že nám "utekl CAC" neřeším. Kvůli svědomí jsem ráda, že jsem nepodlela pokušení použít černou barvu :-), i když by to jistě vše vyřešilo :-).
Mám ale psa zdravého: dnes jsme zdravotní vyšetření doplnily o vyšetření očního pozadí - dopadlo dobře: prostá všech chorob. A povahově tak výtečného, že co si více přát.

Celý posudek:
2 year, nice type, complete scissor bite, moderate head, sufficient stop, nice straight noseline, ears could be setted a bet higher, points a lettle bit outwards, she has a very nice relaxad character, nice neck, back xould be just a little bit straighter, good angulations front and back, nice developed chest, slighty slooping crup, nice cat feet, nice fluent move, excellent tail carriage, nice pigmentation in the lips, sufficient stop, very nice dog but no CAC because of the grey in coat and both in the neck and in the breeches
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama