Orfi a Mia v MŠ Semínko, Praha

23. května 2013 v 17:57 | kajan |  AAA/AAE intervence
A naše návštěvy ve školách pokračují... dnes jsme byly s Kubíkem a s Orfi a s Miou v MŠ Semínko v Toulcově dvoře. Čas od 8.30 do 11 byl věnován exkurzi a mým studentům. Po té se mým studentům věnovala paní ředitelka M. Kapuciánová. A já si povídala s některými dětmi - s těmi, které za mnou přišly.
Obě holky se chovaly úplně suprově a vzorně. Což hlavně u mladice groenendaelky Orfi (nezapomínejme, že jí teprve budou dva roky) je nutné velice ocenit!!! Děti si je oňufaly a taky s nimi trochu pocvičily. Hlavně holčička Sofinka. Opět se mi potvrdilo to, že se mezi dětmi vždy najde některé, které potřebuje kontakty tak moc, že je prostě musí dostat! Sofinka byla kontaktní a tak skvělá! Hned si zapamatovala, jak se psice jmenují. A jakou radost jí udělalo, když dokázala haldi obě zároveň. A tak dlouhou dobu si Miušku chvoala na klíně. A jak hezky si se mnou o nich povídala. Mimo jiné řekla: "Vy byste Miušku určitě neprodali! To je škoda, tak moc bych ji chtěla domů..." Tak mne to se Sofinkou dnes vzalo za srdce, ale opravdu - neprodali! Ale rádi ji půjčíme. A možná budeme mít ještě jednou štěňátka... bylo by hezké jedno umístit k Sofince...
Neuvěřitelné je, že Sofinka tam moc chtěla kontakt s pejsky, i když v MŠ Semínko mají dva místní pejsky. Dva na dvě třídy. Jeden z nich je Brendy Berta Dora Storytelling - štěně Aywy a Korálka. Čili Sofinka má možnost hrát si se dvěma pejsky několik hodin denně. A přesto tady byla potřeba kontaktu s Miou! Nebyla to zastíraná potřeba povídat si s dospělými, ale potřeba kontaktu s Miou.
Musím Orfi moc pochválit, že neměla problém ani s místními pejsky. Dokázala s nimi vyjít i slušně říci, že se jí něco nelíbí. A když si to ujasnili, hezky si s nimi pohrála. Je to můj "mírotvůrce"!
Pak vydržela odložená před obchůdkem, než jsme nakoupili... jsem tak moc spokojená s její povahou!!! Teď mi leží u nohou a odpočívá... za měsíc spolu jdeme na canisterapeutický trénink k I. Bajtlerové. Těšíme se!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama