Baffinčino ráno

11. února 2013 v 11:28 | kajan |  Blessed BAFFI Stortytelling
Dnes ráno měla Baffi nějakou vítací náladu. Nebo jsem ji chytila v její každodenní vítací náladě? Nevím. Rozhdoně vím, že pesani mají své rituály. A že uvítací rituál je zde každé ráno a také po každém probuzení a při příchodu a prostě při mnoha dalších příležitostech. Pejsci se zdraví rádi. Možná bychom si z nich měli vzít mi lidé ponaučení.

Nějak jsem dnes v noci špastně spala, ráno jsem nemohla vylézt z postele, takže jsem si užívala dne, kdy mám práci doma, ale nemusím ke zvířátkům, a můžu si vstávání odložit. Snídaně v houpacím křesle v kuchyni a pozorování pejsků.

Baffi nadšeně letěla pozdravit Aywy. Aywy ležela u mých nohou, vůbec se nepohnula, jen zvedla pysky a vrčela. Baffi jí je řádně olizovala, ale na celém jejím štíhlém tělíčku bylo vidět to veliké zklamání. Po chvilce zkusila Miu. Mia ležela na lavici u kamen zahrabaná pod bundu a rohodně nechtěla být rušena - hystericky ji seřvala. Baffi nešťastně odchytila Sangie. Společně se s nadšením chvíli okusovaly. Pak se Baffi radostně přivítala i s Orfi a pak si nadběhla ke mně, když jsem se zvedla a šla konečně pracovat k počítači. Totálně mi zablokovala schody a nedalo se nic dělat, musela jsem se s ní řádně a dlouho podrbkat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama