Psí lazaret pokračuje

21. prosince 2012 v 8:47 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Psí lazaret u nás pokračuje. Orfi je už v pořádku, ale Aywy je nějaká divná, nemá na nic náladu a do toho už několik dnů kulhá na levou přední. Na tlapce nic nemá, jen maličké prasklinky na polštářku, ale ty snad ani nejdou do hloubky. Nohu jsme prohmatávali několikrát denně. Nezdá se, že by měla nějaké citlivé místo. Zatím jsem to neřešila, protože, když jdu ke slepicím, letí jako magor, ale asi budu muset. Vždyť už to je skoro týden.

Klidový režim tentokrát nepomohl, je tedy pravda, že mi párkrát vyletěla tryskem na zahradu... čili řeším, zda jet nebo nejet na veterinu. A to měl být dnes klidný přípravný den na svátky.

-----

Po návštěvě veterináře nejsme nijak moudřejší, snad jen klidnější. Žádná diagnóza se nekonala, jen paní veterinářka zkontrolovala to, co před tím já (se stejným výsledkem - žádné zjevné zranění nohy). Podívali jsme se i do bříška sonem (na část hárání jsem byla na služební cestě, tak mne samozřejmě napadla i varianta, že doma - kromě jiných katastrof - došlo i k nežádoucímu setkání Korálka a Aywy... - také bez nálezu. Za týden kontrola.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama