Předvánoční

23. prosince 2012 v 20:39 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Venku napadl bílý sníh. Vyrazila jsem s Orfi do Borku. Vše zářící, bílé a čisté! Necháváme na neposkvrněném sněhu stopy. Poprvé jsem si všimla, že Orfi "čáruje". A přitom nemá zadní nohy příliš u sebe, ale tak nějak normálně (nemá úzký chod). Orfi je ze sněhu nadšená, ale taky se ukazuje, že v něm neumí chodit. Několikrát uklouzne a legračně se diví. Je to můj černý čumáček!

Aywy musela zůstat doma, protože se jí noha nelepší. Ach jo, smutně kouká. Tak alespoň cvičíme v kuchyni.

Daník nám s Korálkem předvádí nové triky. Naučil Korálka sedět s piškotem na čumáku - Korálek trpělivě čeká i minutu nebo déle, než mu Dan dá povolení piškot sežrat. Jen mrká očima. Zkoušela jsem to nafilmovat, ale bylo špatné světlo. Snad příště.

Obě štěňátka se také naučila nové kousky a začínají z nich být psí slečny. Už toho tolik umí! A jaká je s nimi legrace: Bessinka se například naučila suprovou zábavu: nosí si míček nahoru na schodiště a pouští ho z tlamy a pak ho - jak hopsá po schodech - chytá. A taky to umí na požádání, čili ze dvou fotek se dvě povedly a zdokumentovala jsem to.


... jen ty oči nevyšly. Baffi opravdu není upírka s rudýma očima!Jak je to krásné mít dům se schodištěm. A pejsky, kteří nás potěšují a zaměstnávají a vytahují ven i ve sněhu, mokru a chladu!

Baffi umí spoustu triků, Esterka se jí opravdu hodně věnuje. Ale taky je to pěkné torpédu - včera jsem si ji vzala na klín, že ji podrbu a ona mi naoplátku hlavou přirazila prudce spodní čelist k horní (jazyk jsem měla mezi :-( - no ještě ho mám, tak dobrý... (Jen zdokumentovat se mi to nepodařilo :-).

Zajímavý odkaz: http://animal.discovery.com/tv-shows/dogs-101/videos/canaan-dog.htm
 


Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | E-mail | Web | 23. prosince 2012 v 20:55 | Reagovat

Zlaté-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama