Koťátka řádí

6. listopadu 2012 v 14:54 | kajan |  Odchovy koťátek
Koťátka již jsou v nových domovech!
Naše podzimní koťátka šediváčků úžasně vyrostla a strašlivě řádí. Vzhledem k počasí jsou spíše kočičkami vnitřními. Jsou nádherná a jsou naprosto všude! Zatím máme zadaného jen kocourka Bonifáce a modrou kočičku (ta jde k jarnímu nevlastnímu bratříčkovi). Žel nestíhám fotit a když už nafotím, tak se mi rozbije drátek v čtečce, čili nemohu fotky stáhnout.

Za to ale stíhám drbat a mzalit a muchlovat. Jak už to bývá, jedno kotě si mne zamilovalo, je to kocourek, hodně bílý, ale ne nejvíce. Stále mne hledá, leze za mnou do patra a do koupelny a chce se muchlovat. To bude velký mazel a kamarád po tatínkovi.

Kočka Šedivka koťátka hezky hlídá. Ale jejich sestřička Pomněnka to je neuvěřitelné, dělá jim chůvu - spí s nimi stočená před kamny, olizuje se s nimi vzájemně, hraje si s nimi a prostě: velká komunikace, láska a souznění. Kdo to vymyslel, že kočky jsou individualisti? Naše tedy ne. Jejich sociální život je tak pestrý - máma, táta, sestra a smečka psů.

Šedivka je přesně rozpoznává a přesně ví, kterého má s klidem ke koťatům pustit (Mia, Koral, Orfi), ne kterého má prskat a odhánět od koťat (Baffi a Bessi) a kterým má ustoupit (Aywy). Samozřejmě, že Aywy koťatům nic neudělá, ale taky na sebe nenechá kočku prskat a taky si brán í naše dvě mladé borderky - vlastní štěňata před přílišnou agresivitou kočky. No prostě v naší kuchyni a v hale je dost živo :-).

Vzhledem k tomu, že jedeme pracovně na Kypr a o děti a dům se bude starat babička, půjdou první koťátka do rodin o týden dříve, již kolem 22.11., aby toho na babičku nebylo moc. Čili musím ty fotky okamžitě stáhnout a koťátka co nejrychleji inzerovat.

Koťátka jsou odčervovaná Blanminth pastou pro kočky, žerou ráno granule Whiskas- pro koťata, přes den dostávají kozí mléko či kefír a večer maso hovězí, rybí či drůbeží s mrkví, vločkami aj. Občas vajíčko. Zatím je maminka ještě neučí lovit, to asi přijde každým dnem.

Koťátka již jsou v nových domovech!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama