Koral - FPR1

3. listopadu 2012 v 18:20 | kajan |  Koral - velký přítel
Dnes "udělal" Koral zkoušku FPR1. Horší začátek (vyčural se na stopě), ale pak moc pěkná práce. Jeden lom maličko přešel a vrátil se. Celkem 87 bodů. Tak jsme se radovali... ale ne dlouho. Zkouška mu zapsána nebyla, protože nemá BH, a to je dnes (prý už dva roky) podmínkou ke skládání zkoušky stopařské.

No, já to před týdnem na internetu ve zkušebáku u stopařských zkoušek nenašla (Dan se mne ptal). A ani naše výcvikářka ne (té jsem se zase ptala já). Pověděla nám to až paní rozhodčí, ovšem až po vypracované stopě....takže totální smůla.

Nejdřív Orfina packa, pak zpackaná zkouška... vždyť jsem mohla jít s Aywy (bylo jen jedno místo, které jsem přenechala Danovi). Nebo mohl jít Dan na to BH... nebo jsme mohli prostě jen pracovat na zahradě...

Chudák Dan má takovou smůlu na zkoušky. Jen jednu složil v pohodě. Druhá byla na doraz, ale udělali ji. Na třetí mu udělal jeden blvbec naschvál (a kvůli tomu Dan s Korem vyletěli), na čtvrté pes nepracoval kvůli tomu naschválu... no a teď, když jsme ho z toho dostali, přijde zážitek v podobě "udělal / ale vlastně neudělal". A to byl Dan celý týden nervózní jako pes, od pátečního oběda prý nejedl ... jsem zvědavá, zda ještě někdy na nějakou zkoušku půjde... a přitom je Koral tak šikovný pes.

No nic, jsou horší věci, než nepovedená zkouška. Ale zamrzí to, ne že ne, hlavně kvůli Danovi, který překonal nechuť skládat zkoušky a ....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama