Štěňata řádí, až oči přecházejí

29. července 2012 v 14:17 | kajan |  Vrh B BOC Storytelling - deníček
Nelze ani zachytit vše, co štěňata podniknou. Člověk ani neví, zda se má koukat, nebo honem hledat videokameru (většinou vyhraje to koukání).

Teď navíc hlídáme Any Storytelling, takže o koukání není nouze. Any se ke štěňátkům chová dost slušně, hezky si s nimi hraje. Ale - je to střevo - občas ale na některé šlápne. A někdy taky na některé zavrčí, když si hlídá balonek nebo kousek kosti (Radku, nešlo jí úplně zabránit, aby se ke kostem dostala - to by musela být pořád v kotci :-). A hned je mezi ní a štěnětem Aywy a s vyceněnými tesáky Any sprdne. Ta se podřídí a zakrátko si maminu zase usmíří. Aywy mi taky pomáhá Any chytit, když jí dávám její granulky do kotce (aby jí je ostatní nesežrali) - Any nepřijde na zavolání (zvlášť, když stojím u kotce, i když s miskou), dokud jí maminka neštípne, pak ráda přijde.

Artuškovi prodloužený čas u nás prospívá. Z takového stydlivky se stává sebevědomý a velice milý pejskek. Moc rád mne doprovází. Dnes byl se mnou na agility cvičáku a hezky se socializoval. A jakou rychlostí sbíhá naše schody!! Bude to pravý agiliťák. Navíc je odkojen borderkou (poslední dny si cucá s borderkami od Aywy, protože Miuška odjela s Esterkou na zaslouženou dovolenou do Orlických hor). Nikdy by mne nenapadlo, že Aywy, která opravdu nemá ráda cizí psy, hlavně ne cizí obtížná štěňata, bude klidně kojit cizí štěně!

V pátek ráno Babú a Beník společně strhli Aninu deku z opěradla židle - a vozili na ní číňánka Artuška po dvorku. Artušek stál nahoře a zuřivě se držel a vrčel. oni dva tahali za okraje a couvali.

Za Dorinkou přijeli v pátek večer její lidé. A ona s nimi hezky komunikovala - úplně jako by věděla, že patří k nim.

Když jsem v sobotu nesla zrní slepičkám, Babú se mi zakousla do nohavice tak urputně, že jsem ji popadla za kůži na krku a když se ani s nohama nad zemí nechtěla mých kalhot a kůže pustit, maličko jsem s ní zatřepala. A Babú? Začala na mne vztekle vrčet (Jindrova maliňačka hadr proti Babú, to si Ilča užije temperament :-).

Sobotní návštěva (nešli si vybírat, jen se podívat) přinesla štěňátkům plyšáka - žlutou myšičku, aby ji dotrhala. Dotrhala ji okamžitě - před jejich očima. Jenže Kuba vše posbíral a chce myšičku pro štěňátka zachraňovat. Takže budeme zašívat. Njevíce se jim líbila Orfinka. Ale bydlí v paneláku, takže si groena pořídit nemohou.

Dnes (neděle) byla štěňátka v domě, protože jsem se bála ohlášené bouřky a toho, aby v kotci nenavlhla a nenastydla (jsou po očkování). Byla jsem smířena s tím, že mne čekají rajóny. Ale jaké příjemné překvapení na mne ráno čekalo - podlaha byla plná vytrhané vycpávky z matrace, na matraci byla jedna velká loužička (matraci využívají ji úplně jinak, než jsem si myslela, spí na dlaždicích), bobek žádný! A hned po vypuštění ven se všechna vykakala na trávu a dvorek. Začínají být dobře čistotná. (Artušek spal v kuchyni a bobek udělal způsobně na kočkolit).

Po obědě u nás byla další návštěva (kamarádi ze cvičáku, nešli si vybírat štěně :-( a nejvíc se jim líbil Bim Pete! Jak je vidět, každý má jiný vkus. Já myslela, že si Pete bude hledat majitele nejpomaleji, protože nemá rovnoměrné zbarvení na obličeji, ale má jednu tvářičku bílou a druhou černou. A on se dnes tak líbil.

Snad všechna štěňata slyší na své jméno. A ráda přiběhnou, když je voláme. Snad jim to vydrží :-).
 


Komentáře

1 cheap prom dresses cheap prom dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:21 | Reagovat

Ive been visiting your blog for a while now and I always find a gem in your new posts. Thanks for sharing.
http://www.carweddingdress.org/bridal-gowns.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama