Odpoledne u nory

20. července 2012 v 19:52 | kajan |  Vrh B BOC Storytelling - deníček
Včera jsme se štěňátky borderek strávili několik hodin u nory, kterou si jejich rodiče vykopali na zahradě a která se jim trochu propadla po deštích. Borderčata se učila padat a nepadat. Strašně je to bavilo. Několik videí uděláno na mém kanálu na youtube.

Info pro případné zájemce - volní jsou dva pejsci, ještě není úplně jasné kteří - jeden z nich bude pravděpodobně vytypován jako pes asistenční, ještě se rozmýšlíme, který z nich na to bude mít nejlepší povahu. Brundibár je takové číslo a rváč :-)), že jsme ho už rezervovali. V nabídce tedy zůstávají Bim, Ben a Buratti (řečený Buráček). Buráček asi taky vhodný nebude, je to podobný dráček jako Brundibár. V pěti týdnech přeskočil cca 35 cm vysokou ohrádku, aby se dostal do záhonku a mohl ukousnout vysazený trs dobromysly. Úspěch ho potěšil, takže se sanžil skákat tam a zpět.

Holčičky černobílá Babú (velká přítelkyně Orfinky), hnědobílá Bessinka a hnědé trikolorky Baffi a Berta Dora již jsou zadané.

Je to s nimi moc krásné, užíváme si každý den Vždyť už brzo se s některými budeme muset rozloučit. Jak bych si přála mít možnost si jednou nechat všechny pesany z celého vrhu!
 


Komentáře

1 short prom dress short prom dress | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:30 | Reagovat

I completely agree with the above comment.
http://www.agoweddingdresses.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama