Návštěva "od Settíka"

18. června 2012 v 22:07 | kajan |  Chov
Dneska se za námi přijela podívat ing. M. Glossová s maminkou (lidičky od Settíka). Rozdaly štěňátkům dárečky a probraly jsme všechno možné, hlavně samozřejmě naše početné psí smečky. Během toho nám z našich divochů pomohly udělat kultivované "pravé" číňánky - naháčky. Viz album.

Takže máme naháčky vyholené na čumáčku, popř. i jinde a s podlepenými oušky. Náplast, co jsem koupila za drahý peníz je nevhodná, naštěstí si převezly vlastní. Já jim na dnešek pro lepší zpevnění ušní chrupavky připravila rosol z vepřového kolene. Ovšem také jim rostou zoubky, tak uvidíme, jak rychle to s těmi oušky půjde.

Při focení se mi povedlo zdokumentovat to, že naši číňánci chodí na kočičí WC. Viděla jsem při tom Elinku a Artuška. Ostatní ještě ne. Také někdo chodí na lopatku. Prostě se všemožně snaží, aby byli kultivovaní a hodní.ZDe
Zde v roli šikulky Elinka.


Jinak jsou to velcí mazlové. Focení je těžké, protože, jak mne vidí, tak se hrnou na klín a tulí se. největším mazlíkem je Aprílek, hned po něm Elinka. ta umí přiběhnout i na zavolání. Má z toho ohromou radost (a to ji za to ani nekrmím). Artušek asi ví, že jeho panička bude Eliška a tak se na nás moc neváže. Je přátelský, hraví, ale asi se už soustředí na ni. Však ho také zase přijede navštívi. Zoránek je ze štěňátek nejvíce heboušký. Kdyby byl u psů typ "rag-doll", tak by to byl on. Je prostě jako hadrový, plyšový heboulinký kamarád. Jeho skvrny se stále mění,budou sable - jsou hnědé s černými konečky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama