Výcvik Milovice (tankodrom)

13. května 2012 v 19:27 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
V pátek odpoledne jsme odjeli do Milovic na tankodrom a zde si postavili stany. Navzdory předpovědi počasí. V pátek vedro, v sobotu ráno déšť a jak jsme se vydali do ploch, tak pršet přestalo. Perfektně jsme si zacvičili, udělali kus práce - sutiny, plochy a céčka. Aywy udělala dva cé speciály. Našla vše. Označuje hrabáním, štěkáním jen když hrabat nejde, ale pracujeme na tom. Orfi také měla stejné speciály, také našla, ale označení teprve trénujeme. Hledání v plochách jsme s Aywy vzhledem k mimíškům v bříšku nepřeháněli, jen tak, aby jí to nebylo líto. Orfi dělá nástřely a paralně se učí chodit do cizích, smradlavých a nepořádkem naplněných prostor. Už je v nich mnohem klidnější, než dřív, ale je to taková princeznička.

V neděli ráno jsme naoplátku za ubytování v kempu v tankodromu pomohli přehnat cca 300 ovcí na pastvinu cca 2 km vzdálenou. Korálek si to užil - probudily se v něm pudy a - přiznejme si - bez něj bychom ty ovce přeháněli o dost déle. Aywy o tuto možnot přišla. Orfi jsem si raději držela u sebe na vodítku a pracovaly jsme společně, protože s ovcemi šla jehňata a nesmělo se jít příliš rychle.

Od druhé pastviny jsme se svezli na korbě vojenského vozu. Pro Orfi to byla úžasná příprava na ZZZka. Zvládala to skvěle.
 


Komentáře

1 tea length wedding tea length wedding | E-mail | Web | 23. října 2012 v 8:44 | Reagovat

Thank You For This Post, was added to my bookmarks.
http://www.wiredress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama