Vrh A (china) Storytelling

10. května 2012 v 17:50 | kajan |  Vrh A (china) Storytelling
10.5. 2012 se v CHS Storytelling narodil první vrh čínského chocholatého psa - tři naháčci (dva psi a jedna fena) a jeden labuťáček - pejsek.

Všechna jsou PLL: CLEAR (N/N).
Ohledně PRA-prcd: jsou N/? - bude nutno vyšetřit. Ale jisté je, že žádné nebude nemocné!

Artush CHina - chovný pes od září 2013, PRA-prcd CLEAR N/N
Prvorozený pejsek dostal jméno Artush China. Artuš je bílý s černými flíčky a obou půlkách hlavy a s jedním velkým flíčkemkem na zadečku. Má klasické pálení - obočí. Je to naháček, ale mezityp. Porodní váha 120 g. Fotogalerie první a pátý den. Váha třetí den: 175 g. Váha první týden 240 g. Váha ve dvou týdnech 390g. Váha ve třech týdnech 570 g. Váha ve čtyřech týdnech: 650 g. Váha v pěti týdnych: 750 g.
Plně kojen do tří týdnů. Byl zadaný od třetího týdne věku - Eliška s rodinou (ale pak se udělala výměna a Eliška si odvezla Angelku) - odřeknutím rezervace na naši jedinou psí slečnu a toho, že jeden veterinář řekl, že Artuš bude mít vadu skusu a kýlu (ale nemá ani jedno), prohodila si Eliška Artuška za Angelku. Svým způsobem je to škoda (spousta zájemců na parádní fenku) volala. A Artušek by u nás nezůstával tak dlouho. Nicméně pobyt s námi mu moc prospěl, vyspěl a hodně se toho naučil. Je to zlatíčko! Jeho nová panička Betka má svůj blog - zde. Artuš byl i několikrát na výstavách s výsledky nejčastěji VD. Je chovný.

Asset April China - tragicky zahynul (utonutí)
Druhorozený pejsek dostal jméno maličko po tatínkovi Asset April China. Apríl proto, že když jsme vymýšleli jméno, přišlo na svět třetí štěně a třetí naháček. To je asi nějaký apríl? A už mu to zůstalo. Apríl je bílý s černými flíčky na obou půlkách hlavy na zadečku se dvěma velkými. Je to naháček, nejnahatější ze všech. Ovšem s hustou hřívou na hlavě a krátkým hřbetním pásem, nádherně osrstěnýma nožičkama a ocáskem. Porodní váha 130 g. Fotogalerie první a pátý den. Váha třetí den: 170 g. Váha v jednom týdnu 250 g. Váha ve dvou týdnech 390g. Váha ve třech týdnech 570 g. Váha ve čtyřech týdnech: 720 g. Váha v pěti týdnech: 790g. Plně kojen do tří týdnů.

Angela China
Jako třetí se narodila naše jediná fenečka. Dostala dle přání budoucích majitelů jméno Angela China (je zadaná od cca dvou týdnů věku). Je bílá s malými drobnými flíčky na obou uších a obou očích. Je nahatá, ale má nějaké chloupky na zádech. Porodní váha 125 g. Fotogalerie první a pátý den. Váha třetí den: 170 g. Váha v týdnu 245 g. Váha ve dvou týdnec 390g. Váha ve třech týdnech 575 g. Váha ve čtyřech týdnech: 700g. Váha v pěti týdnech: 770g. Plně kojena do tří týdnů. Zamluvena, odmluvena paníz MB, nyní je u Elišky, která jí dala přednost před Artushem. Fajn je to, že jsme v kontaktu dosti úzkém :-). V prosinci 2012 musela na trhání prvních zubů - nevypadly jí samy. Mívá blíže nespecifikované kožní potíže.

Azor Zorro
Poslední štěně - osrstěný pejsek - dostal jméno Azor Zorro, protože jeho obličej vypadá jako obličej nějakého korzára s páskou na oku. Azor Zorro je náš jediný chlupáček. Je bílý s černými a hnědavými (sable) flíčky. Při porodu měl také nějaká místa holá - břicho, zadní nohy, boky, ale zarostl. Porodní váha 105 g. Fotogalerie první a pátý den. Váha třetí den: 150 g. Váha v prvním týdnu 190 g. Váha ve dvou týdnech 330g. Váha ve třech týdnech 505 g. Váha ve čtyřech týdnech: 640 g. Váha v pati týdnech: 720 g. Plně kojen do tří týdnů. Azor Zorro odjel k novým - a moc prima - majitelům do Prahy 8. 7. 2012. Nemáme o něm dalších zpráv.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama