Sobota - Rapid City a návštěva Amálky a Angeliny

20. května 2012 v 11:51 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
V sobotu dopoledne jsme se vydali směrem na Jiřice do sutin nedaleko tankodromu. Tentokrát s úplně (skoro úplně :-) cizími figuranty. Jenže moc jsme si samozřejmě nezacvičili - Aywy je těhotná a Orfi je malá a Koral doma šetřil síly na opětovné setkání s Angelinkou.

Orfi se krásně vydráždila na cizí figurantku, ale protože ještě nehledá, jen se motivuje, tak to byla otázka pár minutek. Podobně Any. Cvičení na cizí figuranty ocení holt až psi v nějakém vyšším levelu. Ale jsem ráda, že jsem mohla pomoci kamarádkám ze severu a nechat je cvičit v novém terénu a na cizí figuranty. Aywy jsem raději lítat a hledat živé nepustila, přece jen je už kulaťoučká.

Udělali jsme v pomalém tempu jen céčka. Aywy našla oba vzorky v terénu. S Orfi se ještě musím hodně domluvat - abych věděla přesně, co značí a aby ona přesně věděla, co po ní vlastně chci. Snaží se a nos má dobrý, ale ta komunikace ještě vázne.

Odpoledne přijela na mini návštěvu Dominka s Amálkou. To jsme na ní koukali. Je hubeňoučká a vytáhlá a moc a moc milá. Zdálo se, že to tady poznává. Krásně si pohrála s Orfi, i když na ni zpočátku zkoušela dělat bububu. Je zní nádherná trikolorka s rovnoměrně vybarvenou hlavou. Vzpomínala jsem, že jsme jí mohli mít my. Dominika se včera přiznala, že kdyby už voln fenka nebyla, tak by si vzala pejska :-). Jenže vloni jsem to pochopila jinak. No takhle to bylo asi souzeno - máme Orfi a čekáme B vrh.

Dominika nám také pomohla s Angelinou. Korálkovi se včera po dalších hodinách snažení jeho i mého povedlo zavést na krákou chvíli penis do pochvy. Ovšem ke svázání nedošlo, Angelina provedla jeden ze svých triků (uhýbá, podsazuje pánev, kope, vrčí a kouše), které bohužel známe až příliš dobře. Takže to na štěňátka spíše nevidím. Je to hrozně nepříjemné, zvlášť, když si spočítám hodiny, které jsem do toho investovala, přes 20! A doma mi stojí práce - v domácnosti i práce autorská a výdělečná. Za tu dobu mohl být chystaný článek dokončen a udělán kus práce na připravované knížce. Hm. Plyne z toho poučení ... chybami se člověk učí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama