Zájem o štěňátka

27. dubna 2012 v 19:37 | kajan |  Chov
Mie pěkně roste bříško, když se otevře lednička, tak se do ní sápe (normálně papá hodně málo) a sprdne každého cizího psa, který se k nám podívá (to také není její přirozenost). Čili není pochyb o tom, že čekáme štěňátka a je čas jim hledat páníčky!

K mé velké radosti se ke dvěma až třem zájemcům, které jsem měla před krytím, okamžitě po zveřejnění inzerátů na webu přidaly dvě další zájemkyně. Jedna z nich mi o sobě napsala spoustu informací, které svědčí o tom, že to bude dobrá panička či spíše Miuščina přítelkyně. Mám z toho radost.

Miuščino bříško je ale tak velké, takže se tam možná ještě nějaké štěňátko najde. Můžete o tom uvažovat! Číňánci jsou ideální společníci pro ty, kdo si nechtějí nebo nemohou pořídit velkého psa (starší lidi, děti, .. ). Číňánek není tolik aktivní jako borderka, hodně času přes den prospí (nejraději na klíně nebo na posteli) a je také velice skladný (Mia má normálně 3,5 kg), takže ho lze vzít skoro všude s sebou.

Naším cílem je předat štěňátka - dobré a lidi milující společníky - hodným lidem. Tak, aby oba dva (člověk i pes) ze sebe měli vzájemně radost. Kdyby někdo měl v úmyslu běhat agility nebo dělat nějaké prvky dogdancingu, to by bylo prima. (Ohledně agility - je mnohem snažší vítězit ve small kategorii s číňánkem, než s large s borderkou.) S výcvikem pomůžeme. Štěňátka mohou být samozřejmě vedena i jako výstavní či do chovu (nevím o žádné skutečnosti, která by jim v tom měla bránit), ale to není naším hlavním cílem.

Takže, neváhejte a hlašte se!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama