Hektických deset dnů

23. dubna 2012 v 13:48 | kajan
V minulých dnech se toho událo příliš.

Aywy byla nakryta Korálkem, snad tedy budou v červnu štěňátka. Původně jsem pomýšlela na jiného psa a ještě předtím i jiné psy, ale (k velké spokojenosti dvou věrných zájemců - Ilči a Magdy - které chtěli štěňátko co nejpodobnější štěňátkům z vrhu A) dopadlo to takhle. A smekám před všemi, kdo dokážou vyrazit a krýt v ten pravý okamžik stovky km daleko.

Pak přišel milý mail z Itálie o Flíčkovi a radostná informace, že Any Storytelling i Abraham mají vyšetření kloubů v pořádku (DKK 0/0, DKL 0/0, OCD free..). Any stejně tak i vyšetření očí (ostatní na něm ještě nebyli).

Dále jsme se s Aywy zúčastnili atestů MV, na které jsme byly v poslední chvíli nominované (a ještě poté se ukázalo, že budeme moci jet, že už nehárá). Žel jsme je neudělaly. Aywy je perfektně připravená, obě jsme ve výtečné kondici, ale - přiznám se - nenašla jsem terén. Bylo to letos organzované jinak než vloni, terén jsem si měla vyvodit z mapky. Nebyl mi ukázán ani nebyl vypáskován (jako vloni). No a sekla jsem se o jednu polní cestu. Takže jsme perfektně prohledaly terén prázdný. Aywy mi to samozřejmě celou dobu signalizovala, ale já to nedokázala zúročit. Strašně na sebe nadávám, to mi věřte. Navíc, když organizace a lidé a počasí a vše bylo tak příjemné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama