Aywy má narozeniny - pět let

3. dubna 2012 v 12:25 | kajan |  Aywy z Ohromujícího světa
Tak to uteklo jako voda. Aywy má dnes páté narozeniny. Vzpomínám, jak jsem cca před šesti lety usilovně vybírala vhodné plemeno, když byla Brixie nemocná a bylo jasné, že už s námi dlouho nebude... a pak jak jsem hledala to pravé štěně borderky...

Aywy byla asi ze sedmé chovatelské stanice, kterou jsem oslovila, ze třetí, ve které jsem se byla podívat na rodiče, ze druhé, kde jsem se byla podívat na štěňata... A v Ohromujícím světě jsem seděla nad dvěma borderkami-holkami a váhala a váhala.

A teď mám doma svého životního psa.

A nejen to. Máme jich více. Přestěhovali jsme se do domu se zahradou. Zase jsme docela aktivně začali trénovat v přírodě. Určitě to byla i ona, kdo nás ke všemu ponoukal. Aktivní životní styl přinesl radost a zdraví a nové přátele.

Aywy mi zrovna leží na noze, to je její místo, když pracuji nebo píšu u počítače. Ráno mi pomohla se slepicemi, pak si pohrála s Kubíkem. Pak trochu smutně koukala, jak cvičím Orfi. A z radostí udělala taky několik cviků poslušnosti, když na ni došla řada - pro radost.

Kdybych si mohla přát, aby jeden z mých psů, co jsem kdy měla i z těch, co máme teď, mohl žít celý můj život, vybrala bych si právě Aywy. Děsí mne to, že bude stárnout. Ale teď, právě dnes, je jí báječných 5 let! Vše nejlepší!!!
 


Komentáře

1 Dita Dita | 3. dubna 2012 v 21:39 | Reagovat

Všechno nejlepší...:)

2 Ilona a Radek Ilona a Radek | 4. dubna 2012 v 7:54 | Reagovat

Všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama