Mia nakryta

10. března 2012 v 11:18 | kajan |  Chov
Předevčírem se Korálek snažil naskakovat na Miu. Usoudila jsem, že navzdory tomu, že už je to 16tý den, a že 7 a 12 den nebyly dobré výsledky testu na progesteron, dost pravděpodobně nastal "pravý den". Snad jsme tedy nic nepromeškali? A dožili v hárání do dalšího víkendu?

Včera (pátek) jsem se tedy sama odvážně a s nervy vydala na dalekou cestu. Při tom jsem pochopila, jak by bylo výhodné mít doma krycího pejska a dost jsem litovala, že ho nemáme. Oč by bylo krytí prvničky jednodušší.

Ale zadařilo se, díky nezdolnému Setíkovi, a tak se snad v květnu dočkáme štěňátek po Mie (Amanda China Stofox) a Setíkovi (Asset Mojo Runique).


Po akci byly vypuštěny i číňanky holky - Mia byla jak u vytržení - tolik pejsků své velikosti a tvaru v životě neviděla.

V neděli jsem již více méně beze stresů vyrazila na překrytí. Tentokrát i s Kubou a s Ester. Cestou jsme si chtěli udělat výšlap na Říp (Kuba) a na Milešovku (Ester). Aby investice do nafty nebyla jen tak úplně promarněna do psů. Akorát na výstup na Říp nám vysvitlo sluníčko, takže výlet byl podařený.

Jen Mia se projevila jako bláznivá háravka pod hormony - snažila se nám utéct k jednomu vořechovi, ukazovala mu zdeček a nechtěla od něj odejít, musela být odnešena. Ten koukal - to asi ještě nezažil.

Pod Řípem jsme dostali SMSku, že Setík dnes může dřív, takže jsme jeli rovnou za ním. Tentokrát se pejsci spojili okamžitě, bez tanečků, ještě na dvorku.

Možná byl ten 19tý den ještě lepší?! Snad nám to tedy vyjde, Mia po štěňátkách hodně touží. Blázní nejvíce, co jsem kdy u fenek viděla. A také Korál po ní blázní nejvíce, co kdy bláznil. Buď tady lítají ve vzduchu šílené hormony nebo je prostě už ve věku, kdy se blázní naplno. Celý víkend jsme se tedy usilovně snažili zamezit vzniku "čísnkých borderek". Hmm - nádherná zábava.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama