Korálek jako obránce

30. ledna 2012 v 18:51 | kajan |  Koral - velký přítel
Dnes u nás byl kolega-výtvarník. Byl v rozverné náladě, protože chystá velkou mezinárodí výstavu, a tak laškoval s Kubou. V jeden okamžik ho napadl jako "zloděj" (s velkým křikem a mácháním rukou). Kuba se samozřejmě nejdříve pořádně lekl. Ještě, než se bát přestal, byl u něj ve zlomku vteřiny Korálek. Vlastně byl nějak záhadně mezi nimi. A ve druhém zlomku vteřiny Korálek vyhodnotil, že to není doopravdy, ale že je legrace. CHlupy mu z naježení splihly a začal trochu vrtět ocasem.

Bylo to tak rychlé, že bychom nestačili vůbec zareagovat. Kolega-výtvarník by se nestihl bránit, já bych Korálka nedokázala zastavit. Vždyť jsme to sotva stihli vidět. Nikdy dřív mne nenapadlo, že by se nás naše (přítulná a postelová a aportovací a veselá) borderka mohla v kritické situaci nějak zásadně zastat. Ale asi to budu muset přehodnotit. Naštěstí má Koral dost rozumu a nepustil se do člověka zbytečně. Představa, že mu z čelistí páčím lidskou paži není nijak příjemná.

Poučení - na návštěvách, kde mají borderky si raději nehrajte na zloděje! A to ani, když jste tu borderku měli před tím půlhodiny na klíně.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama