Prohledávání tanků

19. prosince 2011 v 12:17 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
V sobotu jsem se s Aywy přichomítla s kamarádkou na tankodrom.

Asi jako každý záchranář, když se octne v nějakém zajímavém terénu (majitel se omlouval, že tam je "trochu nepořádek, že toho mají moc", ale já s nadšením jásala :-), začne uvažovat o výcvikovém potenciálu. Nelenila jsem a hned se zeptala. Vyplynulo z toho, že se na tréninku zde bez problémů samozřejmě domluvíme. Týjo. Je tam cca 20 hektrarů: les, pastviny, roští, různé budovy a také různá auta a vozidla.

No a hned jsem si dala s Aywy první hledání - v hangáru mezi cca 30 zaparkovanými tanky. Figurant vevnitř jednoho z nich.

Aywy to prohledávala alá terén v lese. Jenže to na tank neplatí. U jednoho tanku značila postojem nález, ale neštěkala. Nedohledala a pach byl zdá se slabý. Takže, když obešla tanky po zemi, začala jsem druhé kolo - prohledávání vevnitř. A právě u toho, kde nedohledala jsem ji řekla "nahoru", aby si uvědomila, že na tank dá vyskočit a lze jít dovnitř. Nález! A pak ještě jeden žel hned v sousesdním tanku.

Ale velká zkušenost s naprosto nestandardním prostorem. Tanky jsou velké, smrdí naftou a olejem. Za hangárem právě probíhala nějaká oprava něčeho (rachot a mluvení opravářů).

Super! Děkujeme!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama