Po návratu z prázdnin

15. srpna 2011 v 14:01 | kajan |  Tréninkový deníček - výběr
Tři týdny jsme strávili na Vysočině - v Dědové, na Obalovně a na Kachličce. Bylo to pestré. Žel bez takového připojení, aby šly aktualizovat stránky.
Vkládám pár poznámek z deníčku psaného na notebooku.

Stopa 31.8. 2011
Po dešti, krápání. Dan našlápl v louce stopu průměrné délky. Hodinu stará. Aywy jí zvedla hezky, ale v jednom lomu se začichala hodně a pak velice věrohodně vyrazila jiným směrem, než šel Dan (skoro jsem mu to nevěřila) - asi tam bylo nějaké křížení. Vrátila jsem jí a stopu jsme hezky dokončili. Předměty našla všechny.
Stopa 1.8. 2011
Sešli jsme se s Alenou a Danem na stopy v dešti Našlápla jsem stopu Ešlimu. Alena našlápla obětavě stopu Aywy i Korovi. Malý knírač Ešli šel hezky, vadila mu ale mokrá tráva (několikrát se vyhnul vysokým trsům). Aywy začala hezky, ale špatně jsem se s Alenou domluvila o tom, jak budeme komunikovat na stopě, tak jsme to zkazily.

Stopa 2.8. 2011 - vlastní dlouhá, relativně čerstvá
Našlápla jsem Aywy hodně dlouhou stopu na loukách nad chatou. Kladeno v 19 h večer, zvedáno ve 20. Nepršelo, ale končil hezký den. Jednou jsem ji protáhla mezí s ostružinami a kopřivami mezi loukami. Kus šel po roští podél pole. Několik oblouků několik lomů, hodně předmětů. Šla s obvyklou chutí a velice přesně. Označila všechny předměty kromě umělohmotné lžičky (byla nejméně napachovaná). Hodně u toho funěla, ale až do konce se snažila běžet. Možná je lepší trénovat těžké stopy na sebe, když nemám dobrého kladeče. Ale jak si pak zkusit ten hrůzný pocit, že vůbec nevím, kde je figurant.

9.8. 2011
Odvezli jsme si od mé přítelkyně zooložky Dominiky Formanové štěně - groenendaelku. Jmenuje se Cikáda Orfi. Je to temperamenní sedmitýdení psice. Nevybarla jsem si ani tak já jí, jako ona mne. Uvidíme, jak se naše přátelství vyvrbí ak čemu to bude.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama