Výsledky PRA: N/N - miminka budou!

11. dubna 2011 v 17:56 | kajan |  Mia - malá přítelkyně
Dnes jsem se ptala na Genomii, proč ještě testy nedorazily a prý selhal mail a hned jsem je dostala. Mia (Amanda China Stofox) je N/N i v genu PRCD - Pra, tzn. normální homozygót. Pokud ji nakryjeme psem, který je také tak šikovně geneticky čistý, tak budou štěňátka zdravá a majitelé nebudou muset absolvovat a platit tahleta vyšetření. Tak super, ne? Třeba se nějací další najdou. Máme čtyři předběžné zájemce o labutěnky, tak jdeme do toho!

Zítra odešlu žádost o vystavení krycího listu a další doklady a pak počkáme na hárání a pojedeme na námluvy....

Zájemci se můžete hlásit! Mia je opravdu super povaha, nebojí se lidí, nebojí se psů, nebojí se ničeho. Překonala ošklivé trauma z dětství (foxteriérka roztrhala několik jejích sourozenců, Mia se schovala). Díky borderkám má naučené psí chování. Používám ji jako canisterapeutického demonstračního psa. Skočí opravdu každému člověku na klín i do postele. Cvičí agiltiy a dogdancing. A přitom je ostražitá a upozorní na člověka štěknutím na 50 i více metrů. Doma se o ni přetahujeme - leckdo ji chce do psotele, zvlášť v zimních měsících :-)

Výhodou číňanů je malá velikost, nevýhodou je to, že je potřeba pečovat o srst u labutěnek (pokud s nimi chcete na výstavy) a mazat kůži (u všech naháčků). Ale česání u televize je docela relaxační činnost - lepší, než chroupání keksíků (člověk u toho neztloustne).
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama