Mia a Ester - 2. místo

30. dubna 2011 v 21:05 | kajan |  Mia - malá přítelkyně
30.4. získala jedenáctiletá Ester s dvouletou Miou (Amanda China Stofox) nádherné až neuvěřitelné 2. míésto v kategorii "Začátečníci Small" v neoficiálním závodě Mini-Maxi Superpes 2011 v Lysé nad Labem.Byl to pro obě první závod v agility. A na to, že trénují někdy od února, tak nás to tedy překvapilo. Získaly pohár, granulky, konzervu pro pejsky a nějaké další památky jako přívěšek, tričko... a hlavně obrovskou chuť do další práce a přípravy na opravdické závody. Naše trenérka Jana doporučila Esterce na ně zatím nechodit, ale Miu nejdříve trochu zrychlit.

Mia běhá velice spolehlivě, bez chyby, ale je docela pomalá, zvlášť, když si není jistá, zda plní Esterčina přání. Tak na tom budou holky pracovat a zdá se, že v září to rozjedou.

(Když se na nbě dívám, toužím po tom běhat agility s nějakým malým ovladatelným pejskem. Borderka je nato příliš velká a příliš nadšená :-), alespoň ta moje... a nebo já příliš pomalá?? :-).

Při čekání Esterka s Miou pohotově nacvičila látkový tunel, který dosud neuměla, a tak jsou zase o krůček dál. Ono pro borderku je to skoro stejné jako normální tunel, ale když má látku zvednout tříkilový pejsek ... hrdinství...
 


Komentáře

1 Domča, Petr a Amálka Domča, Petr a Amálka | 2. května 2011 v 9:11 | Reagovat

Gratulujeme! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama