Aršíš Brown - právě k odběru

1. března 2011 v 10:00 | kajan |  Vrh A BOC Storytelling - deníček
Tenhle hnědobílý krasavec je k našemu úžasu stále volný. V posledních dnech se jeví jako nejkrásnější pejsek ze všech. Nabral, přerostl brášky a jakou má mohutnou hlavičku.

Na koho asi čeká?

Aršíš Brown (dříve, než měl jméno byl označován jako "pes č. 4")

Je DNA CEA clear po rodičích.
Hnědobílý (čokoládový), polodlouhosrstý.
Má plný počet mléčných zubů, dobrý nůžkovitý skus, nemá kýlu ani žádný jiný problém. A obě varlátka má na svých místech (a měl je tam včas).
Info o něm (a všech štěňatech z vrhu A) z anadune.com:
Příbuznost rodičů je nulová, resp. velice nízlá (počítáno - 9 generací zpět 0%, počítáno 11 generací zpět 2%).

Každé štěně bude zdravé, resp. ani nebude přenášet (pravděpodobnost onemocnění CEA ... 0%, pravděpodobnost onemocnění CL .....0%, pravděpodobnost onemocnění TNS ....0%, pravděpodobnost vady dvojího ředění (dublemerle)...0%).

Rodiče a předci mají DKK 0/0 (popř. A u těch žijících v zahraničí), a to po čtyři generace zpět všichni ze 14 psů mimo jednoho (Cid Akumulator má 2/0). Lepší výsledky se skoro nakombinovat nedají! Aršíš má tedy vysokou pravděpodobnost, že nebude mít dysplázii (to ovšem záleží i na stravě a na péči a popř. tréninkovém plánu).

Rodiče vrhu A mají dohromady 11 zkoušek a jsou zdraví, pracovití, učenliví a hlavně jsou to velice milí pejsci, se kterými je život hezký. Více o Aywy z Ohromujícího světa. Více o Koralovi z Rubvínového srdce i jeho sourozencích. Podobně sourozenci a další předci (Aywy). O těch se dočtete nejen u nás, ale také na jejich webových stárnkách nebo na webových stránkách klubu boc.

U Aršíše lze očekávat pracovní temerament, velký potenciál do chovu a také snad i na výstavách.

Zatím si Aršíšek u nás hraje s ostatními, kteří čekají až si budoucí páníčci dodělají plot na zahradě (Arcimboldo) nebo až budou mít dovolenou a přijedou z té dáleké země (Flíček) a nebo až se vůbec najdou (Alfirin). Zvyká si, že sourozenců není tolik, užívá si individuální pozornosti lidí.

Pere se se sourozenci, obtěžuje Miu, které přerůstá přes hlavu, učí se dodržovat čistotu (skoro to už umí), honí se za peškem i míčkem. Občas ho i nosí (většinou s ním prchá :-), ale pracujeme na tom...
Super je, že se kojí od maminky a že si s ním maminka i tatínek začali hrát. Opakuji, že on i ostatní štěňata vyrůstal s námi v bytě, pelíšek má v kuchyni, a že v něm nikdy nebyl opuštěný a bez lidské přítomnosti. Má spoustu hraček, které pejsky rozvíjejí (včetně koule, ze které padají granulky, když se do ní správně strčí čumáčkem). Učí se jezdit v autě.

Bude úžasně socializovaný.

Nabízíme ho jen vážným zájemcům, kteří ví, co to je borderka a kteří ho budou mít rádi a poskytnou mu aktivní život. Přednost dostanou ti, kdo budou ochotni zůstat v kontaktu.. Vpřípadě zájmu napište na mail jancarikova@post.cz nebo telefonujte 723 55 05 24 a domluvíme se na návštěvě u nás doma v Lysé nad Labem.
 


Komentáře

1 Watches Box Patek Philippe Box Watches Box Patek Philippe Box | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:40 | Reagovat

A. Swimming trunks.
http://www.kreplicawatches.com/Swiss-Rolex-Day-Date.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama