Arcimboldo - volný šikulka

11. března 2011 v 22:01 | kajan |  Vrh A BOC Storytelling - deníček
Máme nové forky Arcimbolda, který se tak nešťastně uvolnil. Věřím tomu, že pes a jeho člověk se vždy najdou. Mysleli jsme si, že je to u něj již vyřešené, ale nebylo....

Tak tohle je náš pašák.


Arcimboldo je klasický představitel svého plemene. Je černobílý, pěkně rostlý. CHundelatý. Na čumáčku má roztomilé tečkování. Je srdnatý a velmi chytrý.

Začala jsem se mu věnovat, jako bych se věnovala štěněti pro sebe (to aby nezaostal - umí několik povelů). Moje přízeň ho moc baví. Učí se hodně rychle|
Umí se ale zabavit i sám. Je moc rád na zahradě. Líbí se mu morčata. A jak nadšeně aportuje.

Byl první zamluvený a zůstal poslední volný. Není to pech?! Není to tak, že by ml nějakou vadu. Z vrhu ani nebyl nejmenší. Vždy dobře prospíval. Problém byl v lidech... no a teď by už potřeboval najít ty pravé..

Takže: "Hledáme páníčky, kteří nezklamou!"

Arcimboldo je
DNA CEA clear po rodičích.
Černobílý (irský vzor), polodlouhosrstý.
Má plný počet mléčných zubů, dobrý nůžkovitý skus, nemá kýlu ani žádný jiný problém. A obě varlátka má na svých místech.
Info o něm (a všech štěňatech z vrhu A) z anadune.com:
Příbuznost rodičů je nulová, resp. velice nízlá (počítáno - 9 generací zpět 0%, počítáno 11 generací zpět 2%).
Každé štěně bude zdravé, resp. ani nebude přenášet (pravděpodobnost onemocnění CEA ... 0%, pravděpodobnost onemocnění CL .....0%, pravděpodobnost onemocnění TNS ....0%, pravděpodobnost vady dvojího ředění (dublemerle)...0%).
Rodiče a předci mají DKK 0/0 (popř. A u těch žijících v zahraničí), a to po čtyři generace zpět všichni ze 14 psů mimo jednoho (Cid Akumulator má 2/0). Lepší výsledky se skoro nakombinovat nedají! Aršíš má tedy vysokou pravděpodobnost, že nebude mít dysplázii (to ovšem záleží i na stravě a na péči a popř. tréninkovém plánu).
Rodiče vrhu A mají dohromady 11 zkoušek a jsou zdraví, pracovití, učenliví a hlavně jsou to velice milí pejsci, se kterými je život hezký. Více o Aywy z Ohromujícího světa. Více o Koralovi z Rubvínového srdce i jeho sourozencích. Podobně sourozenci a další předci (Aywy). O těch se dočtete nejen u nás, ale také na jejich webových stárnkách nebo na webových stránkách klubu boc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama