Arcimboldo - nevyzvednutý - je tedy k mání

7. března 2011 v 22:18 | kajan |  Vrh A BOC Storytelling - deníček
Tak černobílý krasavec, který byl zamluvený ještě před narozením, mnohokrát navštěvovaný, pojmenovaný podle přání majitelů a kterému byl donesen pejsek do pelíšku... byl budoucími majiteli odmítnut.

Dva mladí lidé se rozešli, pejska plánovali společně, no a protože jsem jim ho hlídala, než dostaví plot, tak neřeší, co s ním oni, ale já. Vlastně je to lepší. Minimálně pro Arčího. Najeme mu spolehlivější páníky.


Takže hledáme majitele - jak si z Mateřského deníčku můžete načíst, Arcimboldo je akční, mrštný, průzkumník a hravý.

Budoucího majitele čeká opravdu pěkný, kompaktní, chundelatý pejsek borderkolie v klasickém černobílém provedení a cena nižší o propadnutou zálohu.

Zde na fotce se pere s Flíčkem (a vyhrává:-).
Další fotky budou!

Je DNA CEA clear po rodičích.
Černobílý (irský vzor), polodlouhosrstý.
Má plný počet mléčných zubů, dobrý nůžkovitý skus, nemá kýlu ani žádný jiný problém. A obě varlátka má na svých místech.
Info o něm (a všech štěňatech z vrhu A) z anadune.com:
Příbuznost rodičů je nulová, resp. velice nízlá (počítáno - 9 generací zpět 0%, počítáno 11 generací zpět 2%).
Každé štěně bude zdravé, resp. ani nebude přenášet (pravděpodobnost onemocnění CEA ... 0%, pravděpodobnost onemocnění CL .....0%, pravděpodobnost onemocnění TNS ....0%, pravděpodobnost vady dvojího ředění (dublemerle)...0%).
Rodiče a předci mají DKK 0/0 (popř. A u těch žijících v zahraničí), a to po čtyři generace zpět všichni ze 14 psů mimo jednoho (Cid Akumulator má 2/0). Lepší výsledky se skoro nakombinovat nedají! Aršíš má tedy vysokou pravděpodobnost, že nebude mít dysplázii (to ovšem záleží i na stravě a na péči a popř. tréninkovém plánu).
Rodiče vrhu A mají dohromady 11 zkoušek a jsou zdraví, pracovití, učenliví a hlavně jsou to velice milí pejsci, se kterými je život hezký. Více o Aywy z Ohromujícího světa. Více o Koralovi z Rubvínového srdce i jeho sourozencích. Podobně sourozenci a další předci (Aywy). O těch se dočtete nejen u nás, ale také na jejich webových stárnkách nebo na webových stránkách klubu boc.
 


Komentáře

1 Jitka+Kenny Jitka+Kenny | Web | 8. března 2011 v 9:44 | Reagovat

To je smutné,že se takhle na poslední chvíli páníčci rozhodnou si ho nevzít...ale určitě bude mít mnohem lepší páníčky...držíme pěsti

2 Carol Carol | E-mail | Web | 8. března 2011 v 19:59 | Reagovat

To mě mrzí:( Jak rozchod pánečků co si plánovali budoucnost a teď nic, tak i pejska, že je zatím sám. Ale tak určitě si pro něj někdo přijede, přejem tedy hodně štěstí... :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama