Hrátky s japonskou vrbou a pár dalších srandiček

15. února 2011 v 17:32 | kajan |  Vrh A BOC Storytelling - deníček
Venku je zase chladněji. Takže chodíme ven jen na maléí chvilky: vyčurat, vykakat a jen chvililinku pohrát a šup zase do tepla.

Štěňata objevila japonskou vrbu a  nechtějí se od ní hnout. Má až skoro na zem dosahající jemné, pružné větvičky a štěňata se s nimi přetahují. Vrba je docela rozkladitá, takže se klidně všech osm může pod ní vejít a hrát si s ní.

Již dva dny máme před schodištěm zátaras a musíme ho překračovat (uf!) vždy, když jdeme nahoru nebo dolu. Já to tedy chodím skoro pořád, protože ještě stále vybaluji krabice a přeskupuji naše věci po celém domě. Jenže riskovat, že se některé štěně zřítí dolů se mi nechce.

Jenže štěňata samozřejmě netouží po ničem jiném než po tom překonat překážku a objevit vše, co se nahoře skrývá.

Vyhrává Arcimboldo. Dnes nevím jak, ale vystopoval mne v patře. Zátaras nějak překonal a neomylně si to namířil rovnou do ložnice za mnou. Poňufali jsme se. Byl šťastný jak blecha. Jen nemohl pochopit, že jsem ho pak zase donesla dolů. Asi si myslí, že když to umí nahoru, že by to uměl i dolu. Ostatně jako Tuffy - náš bluemerle králík, který stejně jako Mia a kočky spí nejraději na mé posteli nahoře v ložnici na mém dolíčku. A strašně se diví, když ho odnáším do klece a jakmile se nedívám, šupajdí na schody a zase do patra. VCo mu ale zbývá, když spodní část domu okupovala banda borderek, že?

Neumím si představit, až mi prťavci odejdou. Už se to nachyluje. Už jsem se objednali na očkování a čipování a prohlídku Alfirin. Paní ET spočítala, že už jen dva týdny :-(.

Trochu mne uklidňuje, že  Šedivka dnes zadělává na koťátka.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama